d

Wielka wpadka na randce? Zdjęcie toalety obiegło internet

Źródło zdjęć: © Canva
Oliwia Ruta,
29.03.2024 15:15

Pewien internauta udostępnił szokujące zdjęcie. Na portalu X wyznał, że przydarzyła mu się kompromitująca sytuacja. Mężczyzna rozwalił toaletę w domu partnera, z którym był na randce. Przestraszony prosi o radę internautów. Wylała się na niego masa krytyki za to, że spotyka się z osobą tej samej płci.

Homofobia to negatywne uczucia, uprzedzenia, dyskryminacja lub nienawiść wobec osób homoseksualnych. Termin ten odnosi się do irracjonalnego lęku, wrogości lub nietolerancji wobec homoseksualistów oraz w niektórych przypadkach osób biseksualnych czy też osób identyfikujących się jako transpłciowe.

trwa ładowanie posta...

Homofobia może przybierać różne formy, począwszy od werbalnych ataków i przemocy fizycznej po subtelne formy dyskryminacji w miejscu pracy czy w szkole. Jest to poważny problem społeczny, który może prowadzić do marginalizacji, napięć w społeczeństwie i naruszania praw człowieka. Walka z homofobią obejmuje edukację, promowanie równości i tolerancji oraz wprowadzanie odpowiednich przepisów prawnych, aby zapewnić ochronę osobom LGBT+ przed dyskryminacją i przemocą.

Wielka wpadka na randce

Pewien internauta podzielił się szokującą historią. Na portalu X opublikował wpis, w którym prosi o radę użytkowników aplikacji. Mężczyzna przez przypadek zniszczył toaletę w domu partnera, u którego był na randce: "Ej, jestem na randce i r*zjebałem mu deskę w kiblu. Myślicie, że się zorientuje?". W poście załączył również zdjęcie szkód. Niestety nie wyglądało to zbyt kolorowo. Klapa była mocno popękana. Jedynym wyjściem jest odkupienie nowej.

trwa ładowanie posta...

W komentarzach dominuje homofobia

Dla wielu internautów największym problemem okazało się być to, że mężczyzna spotkał się z osobą tej samej płci. Pod wpisem pojawiła się masa hejterskich komentarzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KACPER MUDOR MOOD: Spełniam się jako DRAG QUEEN

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 34
Bebu,zgłoś
W Polsce nie ma homofobii. Skończcie wmawiać ludziom te bzdury
Odpowiedz
8Zgadzam się4Nie zgadzam się
Błaszczak,zgłoś
O. Szafranowicz u prezesa
Odpowiedz
3Zgadzam się3Nie zgadzam się
Jandeka,zgłoś
Chorzy ludzie powinni się leczyć a nie promować w necie. Materiał wyraźnie promujący lgbt, a niby o nietolerancji. Szkoda tylko że odmienni nie tolerują normalności.
Odpowiedz
32Zgadzam się11Nie zgadzam się