Użytkownicy X mają taką samą kuchnię

Cały X ma taką samą kuchnie? Szokujące odkrycie internautów

Źródło zdjęć: © xplainparadise / X
Oliwia Ruta,
08.01.2024 18:00

Na portalu X pojawił się wpis, który poruszył internautów. Użytkownicy aplikacji zaczęli porównywać swoje kuchnie.

Firmy zajmujące się urządzaniem i dekorowaniem mieszkań, nie rzadko sięgają po klasyczne rozwiązania. Kolory takie jak beżowy, czarny, biały czy szary często dominują w domowych wnętrzach. Taka kolorystyka pozwala na m.in. swobodę w dobieraniu dodatków. Niestety są również minusy wybierania standardowego i popularnego wyposażenia mieszkania. Kupowanie mebli w sieciówkach sprawia, że masa osób ma takie same lub podobne aranżacje.

Użytkownicy X spotykają się w kuchni

7 stycznia na portalu X pojawił się zabawny wpis. Pewna internautka pochwaliła się zdjęciem z próby otwarcia butelki wina bez korkociągu. Na fotografii można zauważyć zestaw narzędzi, nożyczki oraz korek, który studentki wepchnęły do wnętrza butelki. Całe zdarzenie miało miejsce w kuchni, której fragment widać w tle zdjęcia.

trwa ładowanie posta...

Najśmieszniejszym elementem postu okazała się być nie fakt bezradności studentek, a wspomniana kuchnia. Po opublikowaniu wpisu w sieci, wielu użytkowników X zaczęło dodawać zdjęcia swoich kuchni, które wyglądały identycznie. Pojawiła się nawet para śmieszków, która wspólnie zjadła kolację przez internet.

Internauci zjedli kolację przez internet
Internauci zjedli kolację przez internet (X)
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0