W autobusie wybrzmiał Cypis? Młodzież oburzyła internautów

W autobusie wybrzmiał Cypis. Młodzież oburzyła internautów

Źródło zdjęć: © Canva, Instagram
Oliwia Ruta,
24.06.2024 12:00

W sieci pojawiło się nagranie, które zszokowało internautów. Użytkownik portalu X udostępnił filmik z komunikacji miejskiej w Rybniku. Na nagraniu widać dużą grupę młodzieży, która na całe gardło śpiewa niecenzuralną piosenkę.

Cyprian Racicki, działający pod pseudonimem "Cypis", to polski raper i producent muzyczny. Można go znać z piosenek takich jak "Palić, wciągać, łykać, pić", "Cała Polska wali w noska" czy "Mamy moc". Artysta tworzy niecenzuralne kawałki, które nierzadko są uwielbiane przez młodzież. To właśnie jego piosenkę na całe gardło odśpiewała grupa nastolatków jadąca autobusem. Nagranie ze zdarzenia zdobywa viralowe zasięgi.

Młodzież śpiewa Cypisa w autobusie

W internecie pojawiło się nagranie, które oburzyło internautów. Pewien użytkownik portalu X udostępnił filmik zarejestrowany w komunikacji miejskiej w Rybniku. Autobusem podróżowała grupa nastolatków. Postanowili zaśpiewać jedną z niecenzuralnych piosenek Cypisa. Na tapet wzięli kawałek o nazwie "Białe Parapety". Młodzież dumnie recytowała: "Kocham te balety, białe parapety. U***ane od fety, fety. Pięknie jest! Ziomek robi k***kę, ja r***am Tereskę i lecę na imprezkę, bo chcę bawić się".

trwa ładowanie posta...

W autobusie, oprócz grupy młodzieży, podróżowali inni pasażerowie. Na twarzach starszych pań malował się ewidentny grymas. Głośna zabawa zdecydowanie nie umilała podróży innym. Filmik nie obejmuje jednak żadnej reakcji ze strony kierowcy.

Internauci oburzeni zachowaniem młodzieży

Opublikowane nagranie zdobywa viralowe zasięgi. Obecnie wyświetlono je już ponad 230 tys. razy. Pod filmikiem nie brakuje również komentarzy od oburzonych internautów: "mnie denerwuje, jak po robocie jadę i ktoś gada głośno przez telefon w autobusie, ale to już przegięcie", "oto kwiat młodzieży polskiej w szczycie możliwości", "ale wieśniacki", "Za moich czasów jak jeździłem do szkoły i 'kolega' puszczał muzykę głośno z telefonu to kierowca stanął i powiedział, że albo wysiada albo ma się uspokoić i zachowywać".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 9
  • emoji smutek - liczba głosów: 11
  • emoji złość - liczba głosów: 39
  • emoji kupka - liczba głosów: 231
Cypis,zgłoś
Nie dziwie się kierowcy - zwróci uwagę to jeszcze go zakatują a film umieszczą w internecie. Takie mamy czasy.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Staruszek,zgłoś
A za mojej młodości mówiło się,że młodzież jest niewychowana. Cóż dali popis, ale kierowca powinien zareagować. Chociaż może się bał, że go pobiją, bo chyba są do tego zdolni.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Generacja 500+
Odpowiedz
9Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 79