Popularny raper szczeka na premiera? Internauci w szoku

Popularny streamer szczeka na premiera? Internauci w szoku

Źródło zdjęć: © Canva, Instagram
Oliwia Ruta,
21.06.2024 17:00

Darren Watkins, znany jako "Speed" lub "IShowSpeed", złożył wizytę premierowi Albanii. Transmitował całe spotkanie na YouTube. Dzięki temu jego fani mogli na bieżąco śledzić przebieg niecodziennej rozmowy. W pewnym momencie streamer szczeknął na polityka.

Darren Watkins, działający pod pseudonimem "Speed" lub "IShowSpeed", to amerykański raper, youtuber oraz streamer. Mężczyzna słynie z nagrywania transmisji na żywo. Dodatkowo można go znać z piosenek takich jak "Shake", "World Cup" czy "Get Down". Artysta rozpoczął swoją karierę od nagrywania materiałów na TikToka. Wielu internautów bardzo polubiło jego szalony styl bycia i twórczość. Obecnie na YouTube obserwuje go ponad 25 mln osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

IShowSpeed - Get Down (Official Music Video)

Speed uwielbia szczekać na ludzi?

Speed jest znany z jeszcze jednej niecodziennej aktywności. Domeną mężczyzny jest szczekanie. Raper zaszczekał już do psa, streamera Kai Cenata czy sławnych piłkarzy Lionela Messi oraz Cristiano Ronaldo. Publikowany kontent w głównej mierze opiera na dziwacznej czynności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

iShowSpeed has a Bark Off with a Dog💀

Raper zaszczekał do premiera Albanii

Na YouTube rapera pojawiła się dziwaczna transmisja na żywo. Speed poleciał do Albanii, aby porozmawiać z tamtejszym premierem - Edim Rama. Całą rozmowę kreował tam, aby w kulminacyjnym momencie zaszczekać do polityka.

trwa ładowanie posta...

Z początku ich spotkanie przebiegało bez zakłóceń. Premier dopytywał artystę, kiedy przyleciał. Mężczyzna przyznał, że "wylądował tylko trzy godz. temu". Następnie Rama zapytał, co go sprowadza do kraju, na co Speed odparł: "I have to (musiałem - przyp. red.)". Streamer zwyczajnie czuł potrzebę zwiedzenia kraju. Kolejne pytanie do rapera było o to, w jaki sposób dowiedział się o państwie. To był moment, w którym tiktoker nie wytrzymał i ziścił swój plan.

trwa ładowanie posta...

Prawdopodobnie na potrzeby materiału Speed zmyślił historię o albańskim piłkarzu. Stwierdził, że zachowywał się on jak pies. Wtedy raper zrobił groźną minę i zaszczekał niczym rasowa bestia. Premier kraju był nieco zmieszany, natomiast zdecydował się przemilczeć incydent i kontynuować rozmowę.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0