Cypis Putin

"Putin" Cypisa - czy tę piosenkę wszyscy będziemy śpiewać na marszach solidarności z Ukrainą?

Źródło zdjęć: © Cypis, YouTube.com
Anna RusakAnna Rusak,01.03.2022 16:07

Cypis w dość oryginalny i typowy dla siebie sposób wsparł Ukrainę. Właśnie wypuścił piosenkę "Putin", która odnosi się do całej sytuacji i - uprzedzając pytania - tak, to będzie muzyczny hit.

Dobrze, kto pamięta wielki przebój Cypisa, który wszyscy śpiewali na Strajkach Kobiet? Przypomnijmy, że utwory artysty trafiają nawet za nasze granice - idealnym przykładem jest tajwański kaktus bujający się do utworu "Gdzie jest biały węgorz?". Ciekawe, czy piosenka dla Putina też odniesie taki sukces?

Tak, tak, dobrze czytacie. Cypis właśnie wypuścił piosenkę odnoszącą się do wojny na Ukrainie. Czyżby właśnie pojawił się kolejny hit, który wszyscy będą śpiewali na marszach?

"Putin" Cypis

Branża muzyczna też pomaga Ukrainie i uchodźcom, którzy potrzebują wsparcia. Polscy muzycy m.in. Taco Hemingway, Żabson, czy Beodes już zebrali razem prawie milion złotych na pomoc dla Ukrainy. Cypis postanowił wesprzeć Ukraińców w trochę inny, typowy dla siebie sposób i wypuścił piosenkę "Putin".


Ale dobrze lepsze i to/lecz trzeba zatrzymać te j**ane zło’/trzymajcie się tam pozdro Ukraina/jesteśmy z wami J**AĆ PUTINA

Cypis - Putin

"Putin" Cypisa w kilku językach

Trudno przywołać w tekście chociaż fragment piosenki, bo jak możecie się domyślić, Cypis nie przebiera w słowach. Warto jednak zaznaczyć, że w opisie filmu znajdziemy przetłumaczony na ukraiński i angielski tekst piosenki.

Biorąc pod uwagę to, jak szybko utwór "Putin" wpada w ucho, można wróżyć Cypisowi kolejny sukces. Na marszach solidarności z Ukrainą ten utwór pewnie poleci nie raz!

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 87
  • emoji ogień - liczba głosów: 24
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 17
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 12