Lil Masti zapowiedziała film z porodu. Są już głosy oburzenia

Lil Masti zapowiedziała film z porodu. Aktywistka oburzona

Źródło zdjęć: © Instagram: lilmasti / Canva, Instagram: lilmasti
Weronika Paliczka,
07.09.2023 15:15

Lil Masti nie przerywa ciążowo-narodzinowego maratonu. Influecerka zaplanowała już premierę filmu z porodu. Budowanie zasięgów na noworodku nie spodobało się znanej internetowej aktywistce.

Reklamy szpitala, ubranek i operacji plastycznych to za mało. Lil Masti, podobnie jak wiele innych influencerek, postanowiła pochwalić się nagraniami z porodu. Premiera filmu zaplanowana jest na godz. 17.00 w dniu 7 września 2023 r. Była freak fighterka zapewne liczyła na pozytywny odzew, jednak internauci mają dość reklam pieluch i pokazywania twarzy noworodka.

trwa ładowanie posta...

Wyświetlenia kosztem dziecka

Pod tweetem The Poland News dotyczącym premiery filmu z narodzin córki Lil Masti, Arii, pojawiło się wiele komentarzy krytykujących zachowanie influencerki. Jeden z internautów napisał: "Lil Masti pierwszą kobietą w Polsce, która urodziła bankomat". Regularnie powtarza się także stwierdzenie, że matka od początku krzywdzi swoje dziecko, robiąc z niego "maszynkę do robienia pieniędzy".

Na temat filmu z porodu wypowiedziała się także Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka na swoim Instastory napisała: "Mam szczerą nadzieję, że biedne dzieci celebrytów, na których rodzice bezkarnie zarabiają worki kasy pozwą kiedyś ich do sądu za utratę prywatności, intymności, największego skarbu, jaki ma człowiek. Ekshibicjonizm, wołanie, wrzask o uwagę i lajki to choroba, jest nałogiem, ale to się leczy... trzeba tylko pojąć, że jest się chorym. Uzależnionym od pokazywania swego życia. I jeszcze swoich dzieci. Tyle."

Lil Masti zdaje się nie przejmować komentarzami związanymi z pokazywaniem Arii oraz wykorzystywania jej do promowania produktów dziecięcych. Być może należy założyć, że reklamy pieluch i ubranek staną się stałym elementem działań influencerki w mediach społecznościowych.

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Lil Masti
Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Lil Masti (Instagram: karolinakp , Instagram: karolinakp)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0