Tom Holland szczerze o alkoholu

Tom Holland o trzeźwości. "Byłem niewolnikiem alkoholu"

Źródło zdjęć: © Instagram - Tom Holland / Instagram
Natalia Witulska,
11.07.2023 16:30

Tom Holland, brytyjski gwiazdor filmowy był gościem w podcaście "On Purpose" Jay'a Shetty'ego. Szczerze opowiedział o problemach z alkoholem i drodze do trzeźwości.

W poniedziałek 10 lipca na kanale YouTube Jay Shetty Podcast ukazał się nowy odcinek. Gościem był międzynarodowej sławy aktor, Tom Holland. Brytyjski gwiazdor znany jest głównie z roli Spider-Mana w MCU. Szczerze opowiedział o swoich problemach.

Tom Holland i podróż do trzeźwego życia

Tom Holland przyznał w rozmowie, że jego droga do trzeźwości rozpoczęła się w święta Bożego Narodzenia w 2021 r. Przyznał, że w tym okresie ciągłe pił i postanowił przestać od nowego roku. Początkowo planował, że będzie trzeźwy przez miesiąc. Jednak szybko zauważył, że jego myśli krążyły tylko wokół tego, kiedy znowu będzie mógł wrócić do alkoholu.

- Jedyne, o czym myślałem, to kiedy będę mógł wypić drinka. Przeraziło mnie to - przyznał w podcaście.

TOM HOLLAND Gets Vulnerable About Mental Health & Overcoming Social Anxiety

Uświadomienie sobie tego skłoniło go do przedłużenia zasady o niepiciu o kolejny miesiąc. Aktor przyznał, że było to dla niego bardzo trudne również ze względu na angielską kulturę picia. Brytyjczycy nie spodziewają się, że odmówisz drinka czy piwa podczas spotkania.

- Czułem, że nie mogę być w towarzystwie. Czułem, że nie mogę iść do pubu i napić się wody z limonką. Nie mogłem wyjść na kolację. Naprawdę, naprawdę walczyłem. Po prostu powiedziałem sobie: 'Dlaczego? Dlaczego jestem zniewolony tym napojem? Dlaczego mam taką obsesję na punkcie pomysłu wypicia tego drinka'? - opowiadał Tom Holland.

trwa ładowanie posta...

Wstrząśnięty odkryciem, że całe jego życie kręci się wokół alkoholu, postanowił nie pić przez pół roku. Udało się mu osiągnąć zamierzony cel. Wtedy stwierdził, że nie chce już wracać do picia. Tom Holland jest trzeźwy od półtora roku.

trwa ładowanie posta...

Brytyjski aktor przyznał, że od kiedy nie pije alkoholu, czuje się ze sobą bardzo dobrze. Podkreślił, że nie ma trudności ze snem, lepiej radzi sobie z problemami, jest w świetnej formie fizycznej i psychicznej. Tom Holland powiedział również, że zawsze mógł liczyć na wsparcie swojej dziewczyny. Zendaya wspierała partnera przez całą drogę do trzeźwości.

- Cieszę się, że mogę to powiedzieć. Zdecydowanie byłem uzależniony od alkoholu. Wcale się przed tym nie uchylam - powiedział.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0