popkultura
Czerwiec 2023 na Disney+. "Avatar" i nowy Marvel
Piwo z Mentzenem to mem

Piwo z Mentzenem to już mem. Kolejne lokale odmawiają spotkania z politykiem

Źródło zdjęć: © Facebook, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.07.2022 16:00

Nocny Targ Towarzyski w Poznaniu odmówił udostępnienia lokalu na spotkanie Sławomira Mentzena z sympatykami. Zwolennicy polityka Konfederacji wzięli w obronę swojego idola, ale pomylili miejsca. W tej historii pojawia się nawet Maja Staśko. Scrollujcie dalej!

Wolny rynek zweryfikował plany Mentzena. Polityk Konfederacji miał spotkać się ze swoimi zwolennikami 23 lipca w Nocnym Targu Towarzyskim. Poznański klub odwołał wydarzenie, tłumacząc tę decyzję poglądami pochodzącego z Torunia doradcy podatkowego. Właściciele lokalu nie chcą przyczyniać się do promowania poglądów "uwsteczniających nasz kraj i ludzkie poczucie godności".

Piwo z Mentzenem

Mentzen wyżalił się swoim sympatykom na Facebooku. Polityk przebąknął coś o hipokryzji lewicowych oszołomów i tym, że "ludzie poza Poznaniem zachowują się mniej parszywie". Mentzen stwierdził, że nie ma pomysłu na alternatywne miejsce, w którym mogłoby odbyć się spotkanie. Na szczęście on i jego sympatycy nie poddali się, dzięki czemu my możemy znów pośmieszkować.

Sławomir Mentzen
Sławomir Mentzen (Facebook)

Mentzen szuka nowego miejsca

Polityk Konfederacji szuka nowego miejsca, gdzie mogłoby się odbyć spotkanie. Klub Plaża Wilda Eco Village poinformował na Facebooku, że otrzymał zapytanie w sprawie organizacji Piwa z Mentzenem. Właściciel tego lokalu także odmówił, wyrażając solidarność z Nocnym Targiem Towarzyskim. Podkreślił też, że Nocny Targ Towarzyski nie powinien być obiektem ataku w postaci szykan.

Plaża Wilda Eco Village
Plaża Wilda Eco Village (Facebook)
Piwo z Mentzenem
Piwo z Mentzenem (Facebook)

Propozycja zorganizowania Piwa z Mentzenem trafiła również do KontenerART, klubu zlokalizowanego nad Wartą w Poznaniu. Właściciele lokalu pochwalili się na Facebooku, że odmówili politykowi Konfederacji.

Piwo z Mentzenem
Piwo z Mentzenem (Facebook)

Sympatycy Mentzena nie potrafią czytać ze zrozumieniem?

Rozgoryczeni sympatycy Mentzena zmobilizowali się i postanowili masowo wystawiać negatywne opinie poznańskiemu klubowi w Google Maps. Problem w tym, że za cel ataku obrali sobie Nocny Targ Tęczowa. Jest to lokal z Wrocławia, który nie ma nic wspólnego ze sprawą. Cóż, takie sytuacje się zdarzają, kiedy niektórzy nie opanowali umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Piwo z Mentzenem
Piwo z Mentzenem (Google Maps)

Maja Staśko wkracza do akcji

Nikt nie spodziewał się w tej sprawie kolejnym bohaterem będzie Maja Staśko. Lewicowa aktywistka napisała na Facebooku, że w związku z tym, iż Mentzen został odwołany z Nocnego Targu Towarzyskiego, to ona otrzymała zaproszenie jako gość. "To dopiero dobra zmiana" - napisała Maja. Nie wiadomo jeszcze, kiedy i czy dojdzie do spotkania z aktywistką.

Maja Staśko
Maja Staśko (Facebook)
Piwo z Mentzenem
Piwo z Mentzenem (Twitter)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 75
  • emoji kupka - liczba głosów: 79
Adrian Kozioł,zgłoś
Boże, co za stronniczy artykuł xD Takie właśnie mamy dziennikarstwo w dzisiejszych czasach, brawo XD
Odpowiedz
3like0dislike
Nikt,zgłoś
A co jeżeli czysto hipotetycznie założyć że lewacy i inni namiestnicy Poznania dali w ten czy inny sposób do zrozumienia możliwym podmiotom że to nie jest dobry pomysł..... I może mieć poważne konsekwencje..... zapraszając do siebie tego Jegomościa....
Odpowiedz
0like0dislike
Sadtyt,zgłoś
Jakub Tyszkowski dlaczego bezczelnie kłamiesz? Czy może jesteś ignorantem?
Odpowiedz
5like0dislike
Zobacz komentarze: 6
Komentarze (6)
arrow
"Bejba, it's kinda krejza", ale w wersji Lego. Tego widoku nie zapomnisz