x

Tiktokerka promuje ciałopozytywność. Śmieją się z jej "babcinych nóg"

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
07.02.2024 15:30

Pewna tiktokerka publikuje zdjęcia swojego "nieidealnego ciała". Kobieta wspiera ruch body positive. W zamian za to dostaje masę hejtu i krytycznych komentarzy.

Body positive to ruch, który promuje akceptację i szacunek dla różnorodności ciał. Jego celem jest budowanie pewności siebie, walka z hejtem oraz promowanie samoakceptacji bez względu na rozmiar, kształt czy wygląd ciała. Ruch wspiera zdrowie psychiczne wszystkich ludzi, nie zważając na płeć.

Tiktokerka nie przejmuje się hejtem

Australijska tiktokerka Ariel Nysa promuje ruch body positive. Kobieta nie przejmuje się swoim, jakby wiele osób stwierdziło, nieidealnym ciałem. Brak kompleksów pozwala jej czerpać z życia w pełni. W mediach społecznościowych często publikuje zdjęcia w samym bikini. Zawsze pokazuje ciało takim, jakie jest. Nie ukrywa cellulitu czy rozstępów. Niestety nie każdy popiera otwartość influencerki. Pod jej wpisami często pojawiają się uszczypliwe komentarze. Autorka postów pisze, że wielokrotnie słyszała, że jej nogi "wyglądają jak babcine", "przypominają obwisłe jądra" czy "są pomarszczone i brzydkie".

trwa ładowanie posta...

Całe szczęście świadomość społeczeństwa na temat ciałopozytywności coraz bardziej wzrasta. Obecnie Ariel otrzymuje również mnóstwo komplementów. Ludzie dziękują jej za odwagę oraz wsparcie, które przekazuje obserwatorom. Niedawno na Instagramie influencerki pojawił się szczery wpis. Tiktokerka zdradza w nim, że dawniej przejmowała się swoim wyglądem. Powodem był nieosiągalny "ideał kobiety" wykreowany w kolorowych gazetkach. Kobieta podkreśla, że aktualnie jest jeszcze łatwiej manipulować opinią publiczną. Narzucane kanony piękna to w większości przypadków sprawka programów do edycji zdjęć.

trwa ładowanie posta...

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 11
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 11
byle nie hejt,zgłoś
Nie mylcie ciało pozytywności z promowaniem otyłości. choroby XXI wieku.
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
sceptyczny,zgłoś
Koszmar. Nie straszcie ludzi.
Odpowiedz
3Zgadzam się2Nie zgadzam się
Jarzombek,zgłoś
Krytykują Ci co sami nie wyglądają najlepiej
Odpowiedz
4Zgadzam się2Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 7