Tiktokerka ostrzega przed szklankami. "Ona eksplodowała"

Tiktokerka ostrzega przed szklankami. "Ona eksplodowała"

Źródło zdjęć: © Canva, TikTok
Oliwia Ruta,
18.06.2024 14:00

W internecie pojawił się szokujący filmik. Tiktokerka, działająca pod nazwą "Patrycjaczyja", udostępniła nagranie, w którym ostrzega przed szklankami. Mówi, że była świadkiem, jak szkło ogłuszyło jej brata: "Ona eksplodowała".

TikTok, w przeszłości działający pod nazwą Music.ly, to platforma społecznościowa, która w krótkim czasie zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Aplikacja umożliwia użytkownikom tworzenie, udostępnianie i przeglądanie filmików.

Na portalu często pojawiają się nowe trendy i challenge. Z reguły to one zdobywają viralowe wyświetlenia. Zdarza się jednak, że filmiki, które wywołują skrajne emocje takie jak szok, oburzenie czy radość, osiągają równie wysokie wyniki.

Tiktokerka ostrzega przed szklankami

Patrycjaczyja to tikokerka, która tworzy lifestylowy kontent. W mediach społecznościowych często porusza tematykę pracy, codziennego życia czy mówi o swoich zagranicznych przygodach.

trwa ładowanie posta...

17 czerwca na TikToku pojawiło się szokujące nagranie. Influencerka opublikowała filmik, który poruszył wielu internautów. Mówi w nim o przerażającej historii, jakiej była świadkiem: "Kojarzysz te szklanki z podwójnym dnem? Wywal je. Wywal je albo nigdy ich nie kupuj. Krótka lekcja termodynamiki - ciepłe rozszerza, zimne kurczy - a te szklanki wybuchają".

W dalszej części nagrania zdradza, że jej brat chciał odłożyć szklankę, a ona eksplodowała mu w rękach: "Kiedy mówię 'eksplodowała', mam na myśli, że przestał słyszeć na chwilę, piszczało mu w uszach".

Influencerka opisuje i pokazuje szkody

Patrycjaczyja zaznacza, że ręce jej brata poważnie ucierpiały po wypadku: "Mój brat skończył wczoraj w całkowicie zakrwawionych rękach i w pełnym zamieszaniu w kuchni". Dodatkowo pokazała, na jakie drobne kawałeczki rozbiło się naczynie.

Szklanka, która eksplodowała
Szklanka, która eksplodowała (TikTok)

Internauci łączą się w bólu

Pod tiktokiem pojawiła się masa komentarzy. Wiele osób wyznaje, że spotkała ich bardzo podobna sytuacja: "Koleżanka postawiła szklankę na blacie, by później nalać sobie wody. Usiadła sobie na sofie i po 10 minutach za plecami słyszy wybuch. Szklanka z Ikea", "mi eksplodowały trzy szklanki z Ikea", "Mi ostatnio wybuchła szklanka z Ikea ta duża z grubym dnem i ściankami. Cały czas z nimi nic nie było, nalałam chłodnego mleka z lodówki i po dwóch minutach, jak tylko zamieszałam, dosłownie jak granat".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 124
  • emoji smutek - liczba głosów: 10
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 135
gość,zgłoś
Tik tok - forum dla właścicieli dwóch fałd - zamiast.. I wszystko jasne.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Tyle w temacie,zgłoś
Dziwne, bo tradycyjny termos tj. ze szklanym wkładem z cieńszego szkła nie pękał.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Podlasianka z Hajnówki,zgłoś
Bo szklanki po zakupie muszą być powoli zahartowane. To jest podstawowa wiedza z fizyki, ale mają ja już tylko starzy katolicy. Jest ona całkowicie niedostępna dla wszystkowiedzących influenserow itp
Odpowiedz
8Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 71