TikTok testuje płatną wersję

TikTok w płatnej wersji? Aplikacja wprowadzi zmiany

Źródło zdjęć: © Canva
Natalia Witulska,
03.10.2023 17:30

Jedna z najpopularniejszych aplikacji testuje płatną wersję. TikTok chce zdenerwować swoich oddanych użytkowników?

TikTok jest jedną z najpopularniejszych aplikacji na świecie. Z serwisu korzysta bowiem ponad miliard osób. Każdego dnia dowiadujemy się o filmach pobijających rekordy popularności.

Właściciele aplikacji chcą wprowadzić dużą zmianę. Mają już testować płatną wersję serwisu. Wszystko po to, aby reklamy nie denerwowały korzystających z TikToka użytkowników.

TikTok testuje płatną wersję

W poniedziałek 2 października na X (Twitter) głośno zrobiło się o zmianach, nad którymi mają myśleć właściciele TikToka. Ponoć serwis już testuje płatną wersję, dzięki której możliwe będzie pozbycie się reklam podczas korzystania z serwisu.

Trzeba przyznać, że TikTok zdobył serca milionów użytkowników, ponieważ był łatwy w użyciu oraz dostępny dla każdego. Dzięki temu, że aplikacja jest darmowa, każdego dnia korzysta z niej ogromna liczba osób. Media społecznościowe pełne są plotek, że za TikToka trzeba będzie płacić, a użytkownicy nie są zadowoleni.

trwa ładowanie posta...

Właściciele TikToka mają testować wersję, w której opłata za korzystanie z aplikacji będzie wynosiła pięć dolarów. W Polsce ta kwota wynosiłaby mniej więcej 22 zł. Trzeba przyznać, że jest to dość spora stawka, tym bardziej że zapłata oznaczałaby jedynie usunięcie reklam z serwisu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0