Dziecko tiktokerki nie ma butów? Internauci oburzeni

Dziecko tiktokerki nie nosi butów? Internauci oburzeni

Źródło zdjęć: © TikTok
Oliwia Ruta,
22.06.2024 14:00

Na TikToku pojawił się film, który wzburzył wielu internautów. Influencerka, w internecie znana jako "Alexyourcleenex", opublikowała szokujące nagranie. Masa użytkowników aplikacji oburzyła się, ponieważ jej dziecko chodzi na boso. Czy córka tiktokerki nie nosi butów?

TikTok, w przeszłości działający pod nazwą Music.ly, to platforma społecznościowa, która w krótkim czasie zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Aplikacja umożliwia użytkownikom tworzenie, udostępnianie i przeglądanie filmików.

Na portalu często pojawiają się nowe trendychallenge. Z reguły to one zdobywają viralowe wyświetlenia. Zdarza się jednak, że filmiki, które wywołują skrajne emocje takie jak szok, oburzenie czy radość, osiągają równie wysokie wyniki. Sytuacja ma miejsce szczególnie wtedy, gdy kontrowersje dotyczą dzieci lub tematów związanych z kontentem parentingowym.

Dziecko tiktokerki nie ma butów?

"Alexyourcleenex" to tiktokerka, która zasłynęła z publikowania treści lifestyle'owych. W jej materiałach często pojawia się motyw body positive. Kobieta niedawno została mamą. Jej córka ma już nieco ponad rok. Na jej profilu coraz częściej pojawia się kontent parentingowy. Jej ostatni filmik wzbudził masę kontrowersji.

trwa ładowanie posta...

Tiktokerka opublikowała filmik, na którym tłumaczy, dlaczego "tak długo idzie po klatce schodowej". Następnie obróciła kamerę i pokazała swoją córkę, która dzielnie pokonywała stopień za stopniem. Uwagę internautów przykuł jednak fakt, że dziecko nie miało założonych butów. W komentarzach pojawiło się wiele oburzonych głosów.

Internauci oburzeni zachowaniem matki?

Wielu internautów niezbyt pozytywnie zareagowało na filmik: "ale na boska?", "a gdzie buty?", "na pewno nie po brudnej klatce schodowej, gdzie może wbić się cos w stopkę". Pojawiły się również komentarze wsparcia. Masa osób przyznaje, że za dzieciaka również chodziła bez butów: "najzdrowiej dla stópek", "Już bez przesady, jak byłam dzieciakiem żarłam piach na działce. Nie umrze od tego. Wróciła do domu to ją umyli na pewno", "Ale ludzie maja ból. Sama za dzieciaka latałam bez butów i to była najlepsza zabawa".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1