Nagrywała ludzi w sklepie. Ile osób "obczaiło" jej tyłek?

Nagrywała ludzi w sklepie. Ile osób "obczaiło" jej tyłek?

Źródło zdjęć: © TikTok
Oliwia Ruta,
13.06.2024 14:30

Jakiś czas temu ogromną popularnością cieszył się trend, w którym kobiety sprawdzały, ile osób spojrzy na ich pośladki. Test ponownie wraca do łask. Filmiki dziewczyn zdobywają viralowe zasięgi. Do wyzwania dołączyła modelka z niebieskiej platformy dla dorosłych. Ile razy zmierzono ją wzrokiem?

TikTok, w przeszłości działający pod nazwą Music.ly, to platforma społecznościowa, która w krótkim czasie zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Aplikacja umożliwia użytkownikom tworzenie, udostępnianie i przeglądanie filmików.

Na portalu często pojawiają się nowe trendychallenge. Im więcej osób bierze w nich udział, tym większą popularność zdobywają. Obecnie na TikToku viralowe zasięgi zdobywają filmiki, w których kobiety sprawdzają, czy ludzie patrzą się na ich pośladki. Jak dużo osób przyłapano na gorącym uczynku?

Kobiety mają dość oceniających spojrzeń

Obecnie na TikToku króluje trend, w którym dziewczyny sprawdzają, jak dużo osób spojrzy na ich pośladki. Najczęściej umieszczają telefon z włączonym nagrywaniem w tylnej kieszeni spodni i przechadzają się po miejscach publicznych takich jak galeria handlowa.

trwa ładowanie posta...

W większości przypadków zebrany materiał udowadnia, że ludzie chętnie rzucają spojrzenia na tylną część ciała kobiet. Wiele z nich jest oburzonych sytuacją. Są również tacy, którzy uważają, że spojrzenia to czysty przypadek lub nic złego. "Ci goście pewnie myślą: 'o, ciekawe jaki to model telefonu na d*pie tej pustaczki'. A ona myśli: 'wszyscy mi patrzą na dupę, bo jestem taka seksi'". "Ale czego ona się spodziewa? Że ma dobre d*psko i opięte spodenki i nikt nie spojrzy? Przecież to jest odruch bezwarunkowy".

Klient "obczajał" tyłek modelki z niebieskiej platformy

Katie Miller to modelka z niebieskiej platformy dla dorosłych. Kobieta postanowiła sprawdzić, ile razy mężczyźna stojący za nią w kolejce do kasy spojrzy na jej pośladki. Włączyła nagrywanie i ustawiła telefon tak, aby zarejestrować każde spojrzenie rzucone w jej stronę. Finalnie doliczyła się siedmiu.

x
x (TikTok)

Wielu internautów uważa, że mężczyzna był jedynie zniecierpliwiony, ponieważ modelka blokowała samoobsługową kasę: "Dosłownie czeka, aż ludzie się pospieszą, aby mógł kupić jedzenie. Wstrzymywanie kasy w celu nagrania TikToka powinno być przestępstwem", "Ma wyjętą kamerę i nagrywa go, gdy czeka w kolejce, a on jest tym złym. Mam nadzieję, że wyrzucono ją z tego sklepu", "Jego myśli: czy ona nadal płaci? Wygląda, jakby po prostu tam stała. Zastanawiam się, czy bierze jakieś narkotyki".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 9
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 66
  • emoji smutek - liczba głosów: 7
  • emoji złość - liczba głosów: 24
  • emoji kupka - liczba głosów: 469
Dorotka,zgłoś
Jak jej przeszkadza, ze ktos patrzy na jej tylek to niech tylem chodzi.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
koneser,zgłoś
Ja też patrzę na ładne tyłeczki. I co w tym dziwnego?
Odpowiedz
10Zgadzam się0Nie zgadzam się
pytalski,zgłoś
a publikacja wizerunku twarzy bez zgody to aby nie jest paragrafik?
Odpowiedz
11Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 187
Komentarze (187)
Powrót