Tiktoker broni Julię Żugaj. "To jest jakieś nieporozumienie"
Rozstanie Julii Żugaj z Sheo wywołało ogromną burzę w internecie. Jedni wspierają swoich idoli, przesyłając wyrazy współczucia i trzymając kciuki za ich osobne życie, inni krytykują influencerów. W kierunku Julii Żugaj poleciała lawina oskarżeń i epitetów. Głos w sprawie zabrał tiktoker na co dzień związany ze sportem i medycyną.
Wszystko, co piękne, kiedyś się kończy. Stwierdzenie to pasuje zarówno do wyczekiwanego urlopu, jak i relacji międzyludzkich. Mowa zarówno o przyjaźniach, jak i miłościach. Te drugie, szczególnie w młodym wieku, mają tendencję do kończenia się prędzej, niż później. Choć w internecie można znaleźć wiele par, które są ze sobą od gimnazjum czy liceum, każdy człowiek zna kogoś, kogo "na zawsze" trwało maksymalnie dwa miesiące. Nie ma w tym nic złego - szukanie odpowiedniego partnera jest naturalnym elementem życia, a pozostawanie w związku mimo oczywistego niedopasowania nie ma najmniejszego sensu,
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?
Internet komentuje życie Julii Żugaj
We wtorek 8 października 2024 r. serca wielu żugajek zostały złamane. Wszystko przez film, na którym Julia Żugaj oraz jej ówczesny narzeczony Maciej Ejsmont "Sheo" informują o rozstaniu. W emocjonalnym materiale para tłumaczy, że ich miłość się wypaliła, a im samym zabrakło sił, żeby o nią walczyć. Choć influencerzy podkreślili, że będą się nawzajem wspierać tak, jak dotychczas, internetowi detektywi już rozpoczęli swoje działania.
Według wielu osób Julia Żugaj i Sheo rozstali się, ponieważ influencerkę ma "coś" wiązać z jej tanecznym partnerem Wojciechem Kuciną, z którym podbija parkiety programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Internauci nie szczędzą krytyki wobec młodej twórczyni internetowej, nazywając ją szeregiem negatywnych określeń. Ich zdaniem to właśnie ona jest odpowiedzialna za zerwanie zaręczyn.
Tiktoker broni Julię Żugaj
Głos w sprawie krytyki wobec influencerki zabrał Robert Skwirczyński, student medycyny, podróżnik, spawacz, skrzypek i sportowiec. Tiktoker w internecie nazywany jest "synem koleżanki twojej mamy" ze względu na liczne umiejętności oraz przeżycia. Jego content opiera się głównie o sport, podróże oraz ciekawostki medyczne, jednak Skwirczyński nie boi się także komentowania rzeczywistości.
W najnowszym tiktoku Skwirczyński odnosi się do oskarżeń wobec Julii Żugaj. Influencer nie szczędzi ostrych słów wobec osób, które atakują internetową twórczynię. Student medycyny powiedział: - Odp***dolcie się wszyscy od Julki Żugaj. Od kilku dni mam zaj***ną główną editami 16-letnich inceli pod tytułem "Panowie, czego to się nie toleruje - k**estwa", albo film o Julce, patrzę w komentarze i 3/4 jest od podobnych debili i debilek, którzy próbują z 24-latki, która zmieniła chłopaka, robić k***ę. No przecież to jest jakieś nieporozumienie. Weźcie następnym razem, zanim was łapa zaswędzi, żeby coś takiego puścić w internet, pójdźcie do waszej matki i zapytajcie, za którego chłopaka wyszła, bo to jest już k**** jakieś przegięcie.
W opisie filmiku tiktoker dodał: "A to, że byli zaręczeni, nic nie zmienia". Komentujący film w większości zgadzają się z treścią filmu. Jeden z internautów napisał: "'On poświęcili dla niej wszystko a ona go zaradziła i wybrała karierę'. Naprawdę szokuje mnie, jak obcy ludzie myślą, że znają czyjeś prywatne życie".
W temacie Julia Żugaj
- Ostatnie miejsce Julii Żugaj w "TTBZ". W sieci wybuchła burza
- Julia Żugaj przeprowadziła się do UK. "W Londynie dzieje się dużo więcej niż w Polsce"
- Julia Żugaj nie zna Modern Talking. Wściekłe Żugajki atakują internautów
- Julia Żugaj płakała w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? "Ja po występie się załamałam"
Popularne
- Dramatyczny gest Ostatniego Pokolenia. Aktywistka obnażyła piersi przed obrazem Rejtana
- Znamy ceny biletów na The Weeknd. Jest drogo, ale mogło być (?) drożej
- Zaskakujące wyznania gwiazd "Wednesday". Memy, jedzenie i jedna aplikacja
- Jawor nie zapłacił jej za pracę. Ghostował dziewczynę przez kilka miesięcy
- Wygrał konkurs na najbardziej performatywnego mężczyznę w Warszawie. Nawet nie lubi matchy [WYWIAD]
- Odsłonili mural Friza i Wersow. Internauci nie mieli litości
- System kaucyjny w Polsce 2025. Wszystko, co musisz wiedzieć
- Bilety na Arianę Grande będą ABSURDALNIE DROGIE. Jak zdobyć wejściówki na koncert w Londynie?
- Julia Żugaj przeprowadziła się do UK. "W Londynie dzieje się dużo więcej niż w Polsce"