The Weeknd powiązany z Szatanem? Nowe teorie Majewskiego

The Weeknd powiązany z Szatanem? El Majo ma intrygującą teorię

Źródło zdjęć: © Instagram: iammajewski / Instagram: iammajewski, canva
Weronika Paliczka,
08.09.2023 15:15

The Weekend powiązany z Szatanem? Zdaniem Daniela Majewskiego znanego też jako El Majo, nie tylko kanadyjski muzyk sprzedał duszę Lucyferowi. Lista nazwisk jest długa, w przeciwieństwie do listy źródeł, na podstawie których Majewski doszedł do swoich wniosków.

Trener personalny, DJ, wokalista, biznesmen, ale też wirusolog. Te wszystkie określenia pasują do Daniela Majewskiego, znanego też jako El Majo. W przerwach od postowania na temat powrotu COVID-19, El Majo postanowił przedstawić nową teorię: jego zdaniem The Weeknd podpisał pakt z diabłem.

Na portalu X (Twitter) Majewski napisał: "The Weeknd to jeden z najbardziej oczywistych i klarownych od wielu lat artystów, którzy po cichu przełamywali tematykę podpisania paktu z diabłem, illuminati i tego, co się dzieje się z artystami, a mimo wszystko paradoksalnie wciąż go kocham. Chcecie more info, przykłady i why?"

trwa ładowanie posta...

Konkretne źródła? Zapomnijcie

W dalszej części wpisu Majewski informuje, że powiązania z Illuminati bądź Szatanem mogą mieć także Sam Smith, Jay Z, Beyoncé, Doja Cat, Lil Nas X, Travis Scott czy Lil Uzi Vert. Wśród przytoczonych przez rapera przykładów jest m.in. napis "Satan" wyświetlany przez ułamek sekundy podczas trasy koncertowej The Weeknd.

trwa ładowanie posta...

Choć osoby komentujące wpis Daniela Majewskiego kilkukrotnie prosili o podanie źródeł jego teorii, jedyne co otrzymują to informacja, że El Majo opisze to wszystko "bez emocji, z przykładami i bez też".

Biznesmen zapytany o sytuację illuminati i Szatana na polskim podwórku powiedział, że obiecał swojej żonie, Maricie, znanej jako Deynn, że nie będzie poruszał tematu. Co dalej z oddawaniem duszy Szatanowi i Illuminatami? Nikt poza El Majo nie wie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 19
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Kris,zgłoś
Trzeba być, ślepym żeby nie widzieć ile szatańskiego szamba jest przemycane w ogólnie pojętym show biznesie. Trzeba być oglądaczem telewizji.
Odpowiedz
14Zgadzam się1Nie zgadzam się
Satan,zgłoś
Głupich nie sieją !!!
Odpowiedz
6Zgadzam się1Nie zgadzam się