Internauci zastanawiają się, czy Taylor Swift potrafi tańczyć

Taylor Swift nie umie tańczyć? Internauci nie mają złudzeń

Źródło zdjęć: © Gareth Cattermole / Licencjodawca
Weronika Paliczka,
18.06.2024 09:45

Trasa koncertowa "The Eras Tour" trwa w najlepsze. Fani Taylor Swift z całego świata gromadzą się na stadionach, aby usłyszeć na żywo swoją idolkę. Niektórzy zachwycają się jej strojami, inni wokalem. Kwestią sporną pozostają natomiast zdolności taneczne artystki.

Współcześnie od piosenkarek oczekuje się znacznie więcej, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Od mężczyzn na scenie w większości przypadków wymaga się, że wyjdą na scenę i zaśpiewają czysto. Przykładem takiego artysty jest Ed Sheeran, który potrafi porwać publikę bez tancerzy, wymyślnej choreografii czy wielokrotnych zmian stroju. Całą magię zapewnia jego wokal i gitara. Piosenkarki stają natomiast na głowach, żeby dodać "to coś". Mowa o przebraniach, tańcu, akcesoriach scenicznych. W ich wypadku często sam śpiew uznawany jest za niewystarczający, żeby zrobić show.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

Taylor Swift nie umie tańczyć?

"The Eras Tour" po azjatyckiej, amerykańskiej i australijskiej części dotarło to Europy. Taylor Swift w sierpniu pojawi się także w Polsce, gdzie zagra aż trzy koncerty na PGE Narodowym. Trasa koncertowa artystki opisywana jest jako przemyślane widowisko, w którym każdy element ma znaczenie. Fani chwalą możliwości wokalne Swift, jej liczne stroje czy charyzmatycznych tancerzy. Sama Taylor również tańczy podczas wielu piosenek, co nie wszystkim przypadło do gustu.

Media społecznościowe obiegło nagranie z jednego z ostatnich koncertów artystki. Taylor Swift ma na sobie złotą sukienkę bogato zdobioną frędzlami. W tle leci piosenka "You belong with me". Na filmiku widać, jak wokalistka wykonuje specyficzne ruchy, z których wydaje się być zadowolona. Autor nagrania uchwycił moment, w którym Swift na moment pokazuje język, co przez wielu komentujących zostało odebrane jako forma samozadowolenia. Czy jednak było się czym zachwycać?

Taniec Taylor Swift wywołał lawinę komentarzy

Nagranie z "The Eras Tour" nie wszystkim się spodobało. Krytycy porównują taniec Taylor Swift do wygibasów ośmiolatka, który wypił dwie puszki napoju Dr. Pepper. Komentujący mężczyzna zapytał, czy ludzie naprawdę wydają pieniądze, żeby "to" zobaczyć. Internautka dodała, że tak wygląda ona sama, gdy próbuje się wysuszyć po wyjściu spod prysznica, jeśli zapomni ręcznika. Niektórzy zastanawiają się, dlaczego Taylor Swift nie zatrudni nauczyciela tańca, który pomoże jej opanować kroki i wymyślić choreografie, które będą wywoływać wyłącznie pozytywne komentarze.

Mimo lawiny hejtu i śmiechu fani Taylor Swift nadal bronią artystki. Podkreślają, że wokalistka jest najmniej docenianą piosenkarką na świecie, a także, że jej układ taneczny był zabawny i uroczy.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0