Duchowny ostrzega przed mocą tautaży

Tatuaże zsyłają bezpłodność? Ksiądz ostrzega internautów

Źródło zdjęć: © Ks. Rafał Jarosiewicz / Canva, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,05.07.2023 12:00

Ks. Rafał Jarosiewicz nagrał film, który mógłby kandydować do Biologicznej Bzdury Roku. Duchowny stwierdził, że tatuaże mogą uniemożliwiać zajście w ciążę. Opublikowany przed kilkoma laty film znów podbija internet.

Niektóre kuriozalne wystąpienia duchownych weszły do klasyki polskiego internetu. Zalicza się do nich "wiedz, że coś się dzieje" ks. Natanka czy "tłuszcza, hołota i horda" ks. Michała Woźnickiego. Jedną z "perełek" jest też klip autorstwa ks. Rafała Jarosiewicza na temat tatuaży. Opublikowany kilka lat temu film znów jest popularny w sieci za sprawą użytkowników TikToka.

Ks. Jarosiewicz jest autorem książek, wydawcą muzyki oraz organizatorem takich eventów jak "Jezus na stadionie" oraz "StadiON młodych". Kapłan nagrał kilka lat temu film, w którym wypowiedział się na istotny społecznie temat, jakim jest bezpłodność. To problem, który w Polsce może dotykać nawet 20 proc. par starających się o dziecko. Ks. Jarosiewicz potraktował jednak sprawę w taki sposób, jakby nauka cofnęła się do mroków średniowiecza.

Ksiądz ostrzega przed złem w tatuażach

Duchowny zaczyna wystąpienie od stwierdzenia, że tatuaże wpływają na życie duchowe człowieka i w konsekwencji utrudniają zajście w ciążę:

- Jest ogromne spustoszenie i zamieszanie w związku z tatuażami. Niektórzy mówią, że tatuaże nie mają żadnego wpływu na nasze życie. Moje doświadczenie w pracy kapłańskiej pokazuje, że tatuaże mają ogromny wpływ duchowy na życie człowieka. Spotykam się z ludźmi, bardzo często są to pary, które przez całe lata nie mogą zajść w ciążę, nie mogą mieć dzieci - powiedział ks. Jarosiewicz.

Kapłan przyznaje, że podczas spotkań z parami starającymi się o potomstwo pyta, czy "ich ciała nie są potatuowane". Ksiądz powołuje się na doświadczenie o. Manjackala Jamesa, dla którego tatuaże są "konkretną furtką""otwieraniem się na zło".

Ks. Jarosiewicz zapewnia, że niejednokrotnie walczył z mocą tatuaży i wyszedł z tych pojedynków zwycięsko: - Jako ksiądz chciałem związywać moc tych tatuaży i efekt był też taki, że wiele par, które przez całe lata nie mogły mieć dzieci, pierwszym owocem takiej modlitwy było to, że poczynało się życie. [...] Nie tatuujcie się! - ostrzega duchowny.

Internauci zażenowani kazaniem o tatuażach

Nagranie ks. Jarosiewicza trafiło na TikToka, gdzie oburzyło wielu internautów. "Księże dobrodzieju, przypominam że jest już XXI w.", "To tak na serio?", "To jest kabaret?", "Wszyscy są zdziwieni, jakby spodziewali się usłyszeć coś mądrego". To tylko niektóre komentarze pod filmem z udziałem ks. Jarosiewicza na TikToku.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 23
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Wiem ,że stan kapłański prowadzi do homoseksualizmu.To jest fakt.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
DJ_Rydzyk,zgłoś
A od onanizmu można oślepnąć...
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
A z O,zgłoś
wstrząsające. moi dziadkowie przeżyli obozy zagłady. i dziadek i babcia mieli wytatuowane numery. i 8 dzieci. wiem, że Lenin, ale zaczytuję "Religia, to opium dla mas"
Odpowiedz
7Zgadzam się2Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8