Polregio to stan umysłu? Przerażające nagranie z pociągu

Szokujące nagranie z pociągu. Polacy kochają przygody na kolei?

Źródło zdjęć: © X
Oliwia Ruta,
22.04.2024 11:00

Pewien internauta udostępnił niepokojące nagranie na portalu X. Filmik przedstawia zniszczone wnętrze pociągu Polregio. Mężczyzna skarży się na zepsute drzwi, które uniemożliwiają poruszanie się między przedziałami. Do dyskusji włączyli się inni użytkownicy portalu.

Polregio, dawniej funkcjonujące pod nazwą "Przewozy Regionalne", to polskie przedsiębiorstwo transportowe. Firma prowadzi usługi w zakresie pasażerskich przewozów kolejowych. Inicjatywa powstała przez formalne wydzielenie z Polskich Kolei Państwowych (PKP). Właścicielem przedsiębiorstwa jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (większościowy pakiet udziałów) oraz samorządy wszystkich województw.

trwa ładowanie posta...

Pociągi Polregio przewożą ludzi na krótkich dystansach. Najczęściej korzystają z nich ludzie przemieszczający się z okolicznych wsi do miast i na odwrót.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Warunki w pociągach Polregio

Maszyny wykorzystywane do kursów regionalnych nierzadko są w opłakanym stanie. Co prawda większość pociągów Polregio została zmodernizowana już jakiś czas temu, natomiast nadal natknąć się można na zniszczone starsze modele. Ktoś w internecie zauważył: "Polregio jest takie losowe - raz przyjeżdża nowy wypasiony pociąg, a raz przyjeżdża grat, co głęboką komunę pamięta".

trwa ładowanie posta...

Szokujące nagranie z pociągu

Pewien internauta opublikował na portalu X nagranie prosto z wnętrza pociągu. Na filmiku widać zdewastowane i wysłużone drzwi, które ledwo się trzymają w zawiasach. Niemożliwe jest również poruszanie się między przedziałami. Autor wpisu podsumował wszystko ironicznymi słowami: "kocha Polregio".

trwa ładowanie posta...

Zobacz też, jakie emocje wywołuje "Taniec z gwiazdami". Po tej decyzji ruszyła lawina

Do dyskusji przyłączyli się inni użytkownicy portalu X. W komentarzach pojawiły się nagrania, na których drzwi od pociągu są wyrwane lub się nie domykają. Niektórzy internauci doświadczyli podróży z "przymusową klimatyzacją", ponieważ zepsute były wyjściowe drzwi pociągu. Jak jeden z internautów trafnie podsumował: "to się dopiero nazywa podróż pełna przygód, jak jedziesz czymś takim, nigdy nie wiesz, co się rozwali tym razem".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
emeryt,zgłoś
Jest prawdą, że wiele usterek w wagonach jest, pytanie tylko, czy za wszystkie odpowiada kolej ? Niech każdy uderzy się w pierś, nie popsułem nigdy czegoś, nie wyrwałem, nie porysowałem ?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
fdsfgdfgfdg,zgłoś
Pasażer nie ma co narzekać, bo gdyby te drzwi działały to i tak co chwilę przechodziliby tamtędy dobrze wychowani ludzie, którzy nie zamykali by za sobą tych drzwi.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
POLREGIO ... i wszystko jasne !
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 11