Szef MON wspiera rosyjski imperializm? Prawicowy publicysta odleciał
Prawicowy bloger Paweł Rybicki zaszalał w mediach społecznościowych. Zasugerował, że wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz wspiera rosyjski imperializm. Wszystko przez krawat, który założył.
Paweł Rybicki to prawicowy bloger i publicysta. W 2015 r. pracował w sztabie Andrzeja Dudy, wspierając jego kandydaturę na prezydenta. W piątek 29 grudnia udostępnił kontrowersyjny wpis na platformie X. Zasugerował w nim, że minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz wspiera rosyjski imperializm.
Podobne
Władysław Kosiniak-Kamysz wspiera rosyjski imperializm?
W piątek 29 grudnia została naruszona polska przestrzeń powietrza. W okolicach Zamościa widziana była rosyjska rakieta. W związku z zaistniałym zagrożeniem szef resortu obrony Władysław Kosiniak-Kamysz spotkał się zarówno z prezydentem, jak i premierem. Wicepremier założył do garnituru czerwono czarny krawat. Nie spodobało się to prawicowemu publicyście Pawłowi Rybickiemu.
"Czemu Kosiniak-Kamysz regularnie zakłada krawat w kolorach wstęgi św. Jerzego, symbolu rosyjskiego imperializmu?" - napisał Rybicki na X.
Komentarze pod wpisem Rybickiego
Paweł Rybicki wprost zasugerował, że minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz po cichu wspiera rosyjski imperializm. Nie spodobało się to internautom. Pod wpisem publicysty trudno znaleźć pozytywne komentarze.
"A dlaczego na zdjęciu profilowym ma Pan brodę, podobnie jak Cyryl - zwierzchnik rosyjskiej Cerkwi?" - napisał poseł Roman Giertych.
"Tak zupełnie serio. Czy Pan zwariował?" - napisał mocniej Cezary Tomczyk, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.
Popularne
- Natalia Magical założyła niebieską platformę. Ile kosztuje miesięczny dostęp?
- Zbanowali ją z niebieskiej platformy. "Dwa tysiące obcych. Bez żadnych limitów"
- Cameraboy oburzony niebieską platformą Natalii? "Magical jest hipokrytą"
- Daniel Magical dostał bana na kicku. Już nie wróci na platformę?
- Jak smakuje nowy zestaw w KFC "Squid Game"? "Cena jest mega wysoka"
- Edzio Rap drugi raz wbił na O'Block. Nawinął z lokalsami (i przeżył)
- Young Leosia i Kacper Błoński mają "dziecko". Ich wspólne lody już w sklepach
- Naruciak chce konfrontacji z Gonciarzem. "Nie jestem w pozycji do stawiania warunków"
- Żenujący wpis Amadeusza Ferrariego o Natsu. Przekroczył granicę?