Sheeya i Gimper są w otwartym związku. Fani nie widzą happy end'u

Sheeya i Gimper są w otwartym związku. Fani nie widzą happy end'u

Źródło zdjęć: © vibez / canva
Weronika Plucińska,
26.05.2023 11:45

W najnowszym filmie na kanale Sheeya potwierdziła, że jej konto na portalu randkowym jest prawdziwe. Influencerka przyznała, że razem z Gimperem żyją w otwartym związku. Widzowie podejrzewają jednak szybkie rozstanie youtuberów zamiast szczęśliwego zakończenia.

Sheeya (właśc. Klaudia Kołodziejczyk) jest influencerką promującą ćwiczenia fizyczne w mediach społecznościowych. Prywatnie jest również dziewczyną znanego youtubera Tomasza Działowego "Gimpera". Na Instagramie Klaudia zebrała ponad 270 tys. obserwujących, a na YouTubie subskrybuje ją ponad 160 tys. osób.

Gimper znacznie dłużej działa w internecie. Z tego względu na YouTubie ma ponad 2 mln subskrypcji. Para jest ze sobą od 2020 r. W ostatnich dniach zrobiło się głośno w mediach społecznościowych o tym, że zarówno Gimper, jak i Sheeya mają konta na Tinderze. Influencerka nagrała film, w którym wyjaśnia całą sprawę.

Sheeya potwierdza przypuszczenia widzów o koncie na Tinderze

24 maja 2023 r. Sheeya opublikowała na YouTubie film, w którym odpowiada na pytania widzów. Jeden z użytkowników odniósł się do dramy w związku z rzekomym profilem kobiety na Tinderze. Influencerka potwierdziła, że jest to jej prawdziwe konto.

Poprosiła również oglądających, aby nie zgłaszać jej konta. Jak twierdzi Klaudia, co miesiąc jest zmuszana do zakładania nowego profilu, ponieważ poprzednie usuwa administracja aplikacji randkowej.

Youtuberka odpowiedziała też na pytanie, czy jest z Gimperem w otwartym związku. Jak sama mówi, od jakiegoś czasu influencerzy są w otwartej relacji i spotykają się z innymi ludźmi.

- Do tego przydaje mi się konto na Tinderze - mówi Sheeya w najnowszym filmie na Youtubie.

Podobno mają różne preferencje w niektórych kwestiach. Ważne jest również, że oboje zgodzili się na taką relację.

Co sądzę o AFERZE WŁOSOWEJ? Dlaczego mam TINDERA? Szczere odpowiedzi 🙄

Co to jest otwarty związek?

Związek otwarty to układ, w którym partnerzy zgadzają się na życie ze sobą na stałe, ale jednocześnie akceptują kontakty seksualne z innymi osobami. Teoretycznie w tego typu relacjach wszystko jest jasne, jednak w praktyce bywa to bardziej skomplikowane.

Psychologowie podkreślają, że jest to bardzo ryzykowne. Istnieją przypadki, w których jeden partner jest uzależniony emocjonalnie od drugiego. Gdy "silniejszy" zaczyna pytać partnera o otwarty związek, "słabszy" ulegnie mu mimo wszelkich obaw.

Bycie w otwartym związku może powodować wiele negatywnych skutków, m.in:

 • głęboki dysonans poznawczy;
 • wyrzuty sumienia;
 • utrwaloną zazdrość;
 • zaburzenia lękowe;
 • fobie społeczne;
 • depresję.

Warto pamiętać, że zagrożenie istnieje również w przypadku innych osób. Jeśli para posiada dzieci lub innych partnerów seksualnych, którzy nie akceptują ich związku, może to doprowadzić do zranienia ich uczuć.

Co sądzą widzowie o otwartym związku Gimpera i Sheeyi?

W komentarzach pod filmem youtuberki możemy przeczytać mnóstwo wpisów internautów. Większość z nich twierdzi, że miłość w otwartym związku nie istnieje. Wiele osób pisze, że influencerzy są po prostu znajomymi, którzy razem mieszkają.

Komentarze widzów pod filmem Sheeyi o otwartym związku z Gimperem
Komentarze widzów pod filmem Sheeyi o otwartym związku z Gimperem (vibez , YouTube)

Zgadzacie się z widzami Gimpera i Sheeyi? A może twierdzicie inaczej?

źródło: medme.pl, youtube.com

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 0
 • emoji ogień - liczba głosów: 2
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
 • emoji smutek - liczba głosów: 0
 • emoji złość - liczba głosów: 1
 • emoji kupka - liczba głosów: 9