Barbara Nowak o aborcji i eutanazji

Rozpacz kuratorki Nowak. "Nikt nie uratuje dzieci i rodziców"

Źródło zdjęć: © YouTube - Barbara Nowak / YouTube
Natalia Witulska,
07.11.2023 10:15

Barbara Nowak nie umie spojrzeć pozytywnie w przyszłość. Małopolska kuratorka oświaty wie, że bez religii w szkołach nie będzie dobrze.

Barbara Nowak zdaje się pogodzona z tym, że władzę w Polsce przejmie część zjednoczonej opozycji. Mimo że prezydent Andrzej Duda powierzył misję stworzenia rządu Mateuszowi Morawieckiemu, kuratorka oświaty ewidentnie nie wierzy w powodzenie misji. We wtorek 7 listopada podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi religii w szkołach na X (Twitter).

Barbara Nowak o braku religii w szkołach

Mimo że część zjednoczonej opozycji nie przejęła jeszcze władzy, Barbara Nowak już wie, jak będzie wyglądała polska szkoła. Kuratorka oświaty nie ma dobrych informacji. Przemyśleniami podzieliła się z internautami na X (Twitter).

"W szkole bez lekcji religii, zapowiadanej przez opozycję, uczniowie już nie usłyszą na żadnym przedmiocie, że aborcja i eutanazja są morderstwem. Nie będą mieli powodów i argumentów, aby chronić i ratować życie swoich dzieci i własnych rodziców" - napisała Barbara Nowak.

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Internauci w komentarzach nie zgadzają się z Barbarą Nowak. Wielu z nich zaznacza, że kuratorka oświaty sama przyznała, do czego służyła religia w szkołach. Zastanawiają się również, gdzie ona nauczyła się, że aborcja i eutanazja to morderstwo, skoro za jej czasów katechezy odbywały się w kościołach.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Barbara Nowak najprawdopodobniej uważa, że osoby, które nie dokonałyby aborcji czy eutanazji, nie rozmawiają z dziećmi w domach. Wydawać się może, że to właśnie tam w większości przekazuje się wartości, którymi kieruje się w życiu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 16
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 507
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 39
  • emoji kupka - liczba głosów: 86
Nemo,zgłoś
usuńcie tą kobyłę z przestrzeni internetu a wszyzcy oniej zapomną.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Bogdan50.,zgłoś
Pani Nak jest pani pod ścianą! Pozostało już pani popełnienia publicznego sepuku!!! Nie ma pani innego wyjścia! Za chwi9leczkę straci pani pracę a nie wiem, czy któryś z dyrektorów szkoły będzie chciał takie zgniłe jajo w swojej placówce!!!!!
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
456m,zgłoś
" Kuratorka " niech zostawi nasze dzieci ..wnuki .. Są nasze i my je wychowujemy ....
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 379
Komentarze (379)
Powrót