Barbara Nowak radzi przerażonym celebrytom. Zaskakujące słowa
Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak po raz kolejny podzieliła się swoimi myślami na platformie X (Twitter). Tym razem udzieliła rad celebrytom, którzy boją się żyć w Polsce.
W piątek 22 września premierę miał film Agnieszki Holland "Zielona granica". Jeszcze przed pierwszymi pokazami przedstawiciele władzy krytykowali produkcję, mówiąc, że jest antypolska. Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński stwierdził nawet, że wszyscy, którzy nie potępią filmu uznanej reżyserki, dołączają do armii Putina.
Podobne
W związku z oficjalnym potępianiem filmu "Zielona granica" przez przedstawicieli władzy oraz telewizję rządową, osoby związane z produkcją mierzą się z hejtem. Maciej Stuhr otrzymuje groźby śmierci, Agnieszka Holland wprost mówi, że boi się o bezpieczeństwo, a Maja Ostaszewska każdego dnia porównywana jest do zdrajców Polski z czasów II wojny światowej. Aktorzy i reżyserka boją się żyć w takim kraju. Barbara Nowak ma dla nich radę.
Barbara Nowak z radą dla celebrytów
W niedzielę 24 września Barbara Nowak podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi celebrytów, którzy mówią, że boją się o życie w Polsce. Małopolska kurator oświaty udzieliła im rad, jak mogą sobie ze wszystkim poradzić.
"Ciągle czytam, że celebryci boją się żyć w Polsce, w kraju, do którego wracają ci, których rządy PO-PSL wyrzuciły, bo generowały bezrobocie i korupcję. Mam dla nich sprawdzoną radę w Dniu Pańskim. Idźcie do Kościoła, wsłuchajcie się w Słowo Boże, a lęk Was opuści. Z Panem Bogiem!" - napisała Barbara Nowak na X.
Pod postem Barbary Nowak próżno szukać pozytywnych komentarzy. Użytkownicy X zwracają uwagę na zakłamanie Kościoła oraz hipokryzję władzy. Zdecydowana większość internautów nie uważa, aby modlitwa oraz wysłuchanie Słowa Bożego były w stanie pomóc ludziom, którzy otrzymują pogróżki tylko dlatego, że zagrali w filmie, który nie podoba się władzy.
W temacie społeczeństwo
- Polska musi uznawać małżeństwa par jednopłciowych? TSUE stoi po stronie LGBTQ+
- Jarmark all inclusive? Płacisz raz - jesz i pijesz, ile chcesz
- Piosenkarka kupiła lampę imitującą grzyba atomowego. Przez to Aespa nie wystąpi na sylwestrze w Japonii?
- Olivia Dean vs Ticketmaster. Artystka żąda TAŃSZYCH biletów na własne koncerty
Popularne
- SmileLandia istnieje? Wyjaśniamy, o co chodzi w nowym trendzie
- Popek poleciał do Turcji zrobić zęby. Efekt jego metamorfozy jest niesamowity
- Ikea wypuściła własne blind boxy. W środku m.in. ikoniczne rekiny-blåhaje
- Wersow testuje Burgera Drwala. Jak oceniła króla zimy z McDonald's?
- Influencer podzieli się empatią. Pod warunkiem, że zapłacisz
- Mata wydał mocny kawałek. W "sorry, taki jestem ;)" zdradza, dlaczego podpisał Fagatę [OPINIA]
- Zamknęli influencerów w więzieniu? Premiera "Eksperyment: Odsiadka" już za kilka dni
- Olivia Dean vs Ticketmaster. Artystka żąda TAŃSZYCH biletów na własne koncerty
- Bagi pożegna się z Kryształową Kulą? Tak odpowiedział na krytykę





