Barbara Nowak z radą dla celebrytów

Barbara Nowak radzi przerażonym celebrytom. Zaskakujące słowa

Źródło zdjęć: © YouTube - Radio Zet / Canva, YouTube
Natalia Witulska,
25.09.2023 10:15

Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak po raz kolejny podzieliła się swoimi myślami na platformie X (Twitter). Tym razem udzieliła rad celebrytom, którzy boją się żyć w Polsce.

W piątek 22 września premierę miał film Agnieszki Holland "Zielona granica". Jeszcze przed pierwszymi pokazami przedstawiciele władzy krytykowali produkcję, mówiąc, że jest antypolska. Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński stwierdził nawet, że wszyscy, którzy nie potępią filmu uznanej reżyserki, dołączają do armii Putina.

W związku z oficjalnym potępianiem filmu "Zielona granica" przez przedstawicieli władzy oraz telewizję rządową, osoby związane z produkcją mierzą się z hejtem. Maciej Stuhr otrzymuje groźby śmierci, Agnieszka Holland wprost mówi, że boi się o bezpieczeństwo, a Maja Ostaszewska każdego dnia porównywana jest do zdrajców Polski z czasów II wojny światowej. Aktorzy i reżyserka boją się żyć w takim kraju. Barbara Nowak ma dla nich radę.

Barbara Nowak z radą dla celebrytów

W niedzielę 24 września Barbara Nowak podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi celebrytów, którzy mówią, że boją się o życie w Polsce. Małopolska kurator oświaty udzieliła im rad, jak mogą sobie ze wszystkim poradzić.

"Ciągle czytam, że celebryci boją się żyć w Polsce, w kraju, do którego wracają ci, których rządy PO-PSL wyrzuciły, bo generowały bezrobocie i korupcję. Mam dla nich sprawdzoną radę w Dniu Pańskim. Idźcie do Kościoła, wsłuchajcie się w Słowo Boże, a lęk Was opuści. Z Panem Bogiem!" - napisała Barbara Nowak na X.

trwa ładowanie posta...

Pod postem Barbary Nowak próżno szukać pozytywnych komentarzy. Użytkownicy X zwracają uwagę na zakłamanie Kościoła oraz hipokryzję władzy. Zdecydowana większość internautów nie uważa, aby modlitwa oraz wysłuchanie Słowa Bożego były w stanie pomóc ludziom, którzy otrzymują pogróżki tylko dlatego, że zagrali w filmie, który nie podoba się władzy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 56
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 143
  • emoji kupka - liczba głosów: 20
Może jeszcze mieliby słuchać kościelnego oberhejtera Jędraszewskiego?
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Barbara Nowak jak jest wie cała Polska. I problemem nie sa jej poglądy, tylko to, że usiłuje je narzucić innym, zwłaszcza młodzieży. W szczególności, jako osoba władzy powinna trzymać się zasad wynikających z Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, czyli uszczegółowionego do współczesności Dekalogu. Może z pominięciem pierwszych trzech zasad bo nie wiadomo który Bóg jest tym, który ma być u NAS pierwszym, i w związku z tym tracą sens następne dwie.
Odpowiedz
8Zgadzam się1Nie zgadzam się
jest,zgłoś
Akcją jest reakcja i są skutki
Odpowiedz
8Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 26