Ralph Kaminski ma problemy z uchem?

Ralph Kaminski ma problem z uchem. Fani na X radzą

Źródło zdjęć: © Ralph Kaminski / Instagram
Oliwia Ruta,
09.11.2023 13:00

Ralph Kaminski udostępnił wpis w aplikacji X. Artysta sugeruje, że ma problem z uszami. Jakie rady udzielił fanclub piosenkarzowi?

Ralph Kaminski to artysta, który słynie z częstych zmian wizerunkowych. Każda płyta to osobna era i image piosenkarza. Częste zmiany wyglądu oraz stylu muzycznego skutkują zróżnicowaną publiką Kaminskiego. Twórczość artysty jest uwielbiana zarówno przez młodych, jak i starszych odbiorców. Dzięki różnorodności pokoleniowej piosenkarz może zasięgać rad na wszelkie tematy. Fanclub zawsze pomoże rozwiać wątpliwości showmena.

Ralph Kaminski z pytaniem do fanów

Ralph Kaminski 8 listopada udostępnił wpis na portalu X. Piosenkarz zadał niepokojące pytanie swoim fanom: "Strzelało wam kiedyś w uchu po locie samolotem?". Artysta ostatnio dużo podróżuje samolotem. Część słuchaczy Kaminskiego mocno się zmartwiła, gdy gwiazdor zasugerował, że ma problemy z uszami.

trwa ładowanie posta...

Fanclub Ralpha od razu zasypał artystę radami. Jedna z internautek pisze: "Przyleciałeś dwa dni temu i nadal boli? Jeśli jutro czy pojutrze nie przejdzie, to może lepiej pójść do laryngologa... Nie chcę Cię przestraszyć, ale czytając teraz kilka artykułów, tak uważam". Inne osoby uspokajają: "Tak, to raczej normalna reakcja. Nie martw się, szybko przejdzie", "To się zdarza, zmiana ciśnienia, ale obserwuj", "O, mężu mówi, że mu strzelało przez kilka dni i samo przeszło". Pojawiły się również głosy zalecające uzupełnienie magnezu: "Nie, ale jak zaczęło mi kiedyś pykać, to była to oznaka braku magnezu. Duże dawki pomogły".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 15
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 26
Jak ma chore uszy to niech mu obetną. Będzie ładniejszy.
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
ADAM,zgłoś
On ma problem z głową a nie z uchem.
Odpowiedz
20Zgadzam się2Nie zgadzam się
12345,zgłoś
Ma problem. Z głową na pewno.
Odpowiedz
13Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 18