Prywatny koncert w garderobie? Fani Dresscode w szoku
W internecie zrobiło się głośno o kolejnej zwariowanej akcji ekipy Dresscode. Tym razem część członków projektu zagrała koncert w garderobie fanów. Wszystko z powodu przegranego zakładu. Jak poszło chłopakom? Czy fanom podobał się kameralny występ?
Dresscode to grupa, do której należy dziewięć osób: Mikołaj Bagiński, Maciej Sekulski, Eryk Moczko, Inez Lis, Antek Matyja, Miłosz Kulesza, Wiktoria Ostrowska, Karolina Mrozicka oraz Gabriela Bednarz.
W ramach projektu nagrywają szeroko pojętny kontent rozrywkowy. Projekt cieszy się ogromną popularnością. Na YouTube obserwuje ich ponad 113 tys. osób, a na Instagramie 180 tys. Materiały publikowane na profilach Dresscode nierzadko zdobywają viralowe zasięgi.
Dresscode lubi wyzwania
Ekipa Dresscode jest znana z tego, że chętnie podłapuje inicjatywy fanów. Już kilkukrotnie odwiedzali ich w domach czy przyjeżdżali na kolację. Podnieśli również rękawicę, gdy jedna z obserwatorek zaproponowała im bitwę we flanki podczas Open'er Festival. Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie.
Członkowie projektu zagrali koncert w garderobie
Jakiś czas temu Maciek należący do projektu Dresscode otrzymał interesującą wiadomość. Jedna z fanek napisała do niego na Instagramie: "Maciek, powiedz mi, ile muszę mieć lajków na TikToku, abyś przyjechał do Arłamowa i zagrał nam prywatny koncert w garderobie?". Youtuberowi spodobał się pomysł, natomiast podał zaporowy próg 100 tys. polubień. Myślał, że nigdy nie uda się go spełnić.
Ku jego zdziwieniu, fance udało się uzbierać ponad 100 tys. polubień, dlatego zabrał Mikołaja i Eryka i razem wybrali się w pięciogodzinną podróż. Na miejscu okazało się, że wspomniana garderoba należy do hotelu i jest naprawdę spora. Fani bawili się doskonale, a ekipa Dresscode jak zawsze wywiązała się z obietnicy.
Popularne
- "POLSKA GUROM" - Przemek Kucyk zgłasza się na Eurowizję. To jego topka polskiej (pop)kultury
- Nudna reklama Friza i Wersow. Recenzja "Friz & Wersow. Miłość w czasach online"
- Nikita i Cameraboy rozstali się? Mocny statement krąży w sieci
- Bagi na liście Forbes 30 under 30. Znalazł się tam szybciej od Friza
- Taylor Swift wydała POPrawny album. Dlaczego nie wrócę do "The Life of a Showgirl"? [RECENZJA]
- Polka zmarła na egzotycznej wyspie. Miała 27 lat i żywiła się wyłącznie owocami
- Antyki, czyli kuchnia babci na TikToku. Wywiad z ikonicznym twórcą
- Taylor Swift zdissowała Charli XCX. Nazwała ją warczącą chihuahuą
- Dawid Podsiadło zagra sekretny koncert dla wybrańców. Trzeba było zbierać tipy...