Legendarny kierowca taksówki znowu ma problemy z pasażerami

Problemy taksówkarza z Ukrainy. Szokujące nagranie z pasażerem

Źródło zdjęć: © Instagram: piwko_nie_mozna / Instagram: piwko_nie_mozna
Weronika Paliczka,
15.04.2024 12:15

Ukraiński kierowca taksówki, który zasłynął starciem o piwo z polskimi pasażerami, po raz kolejny miał problem. Tym razem mężczyzna znany w mediach społecznościowych pod pseudonimem "Piwko nie można" zabronił klientowi palenia papierosów w pojeździe, co zakończyło się sprzeczką.

Kierowcy zajmujący się transportem osób prywatnych często spotykają się z różnego rodzaju niebezpieczeństwem. Kierowcy Uberów lub taksówek niejednokrotnie wożą osoby będące pod wpływem różnych środków odurzających. Alkohol czy narkotyki mogą wzmagać agresję, a wtedy wystarczy jeden niewłaściwy ruch, żeby doszło do tragedii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Ukraiński taksówkarz został zaatakowany

W listopadzie 2023 r. polski internet obiegło nagranie, na którym kierowca taksówki został zaatakowany przez dwóch Polaków. Student z Ukrainy dorabia sobie, wożąc ludzi, jednak tych pasażerów zapamiętał na długo. Wszystko zaczęło się, gdy chłopak zabronił picia piwa w jego samochodzie. To wyzwoliło złość Polaków, którzy dopuścili się agresji słownej oraz fizycznej.

W sprawie studenta interweniował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Dzięki jego działaniu agresywni pasażerowie zostali ujęci przez policję. Obecnie oczekują na wyrok sądu. Grozi im kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. To jednak nie wystarczyło, aby oduczyć klientów taksówek zachowań agresywnych.

Z piwkiem nie można, a z papierosem?

Ukraiński student przekuł upokorzenie w sławę. Chłopak założył TikToka, dzięki któremu współpracował z Prawem Marcina czy Dropsami. Sława nie uchroniła go od kolejnych nieprzyjemności. Tym razem młody kierowca taksówki zabronił pasażerowi palenia papierosów w jego samochodzie.

To ewidentnie nie spodobało się klientowi. W wyjątkowo długiej litanii mężczyzna groził taksówkarzowi pobiciem, wyzywał go od wszystkiego, co najgorsze, informował, że jest w Polsce, więc jako Polak może robić, co mu się tylko podoba. Na koniec stwierdził, że kierowca ma szczęście, że jest "spokojny".

trwa ładowanie posta...

Nagranie z taksówki obiegło polski internet. Głos w sprawie zabrał popularny streamer Nitro, który napisał w mediach społecznościowych: "Niesamowicie mi wstyd, że takie ś***rwo ma to samo obywatelstwo. Wielki patriota, który nie potrafi z sensem 2 zdań złożyć w ojczystym języku".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 12
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 42
  • emoji smutek - liczba głosów: 14
  • emoji złość - liczba głosów: 24
  • emoji kupka - liczba głosów: 143
Lump z Pragi,zgłoś
Po pierwszym nagraniu gdzie dostał w twarz naprawdę było mi go szkoda. No ale jak on chce się na tym wybić no to mogę życzyć mu żeby jak najwięcej pasażerów robiło mu fejm.
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
Pasażer za sam wygląd powinien dostać parę lat.
Odpowiedz
6Zgadzam się2Nie zgadzam się
56788,zgłoś
A dlaczego on nie jest na froncie???
Odpowiedz
19Zgadzam się7Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (2)
Zobacz komentarze: 92