x

Polski Ken. Ralph Kaminski z wizytą w Barbielandzie

Źródło zdjęć: © Ralph Kaminski / Instagram
Oliwia Ruta,
13.11.2023 13:00

Ralph Kaminski udostępnił zdjęcia w przebraniu Kena z filmu "Barbie". Artysta wybrał się do Barbielandu. Zobacz, jak świętował urodziny jednego z członków zespołu.

Ralph Kaminski to artysta słynący z ciągłych metamorfoz. Piosenkarz jest zdecydowanym królem, jeśli chodzi o imprezy tematyczne. Kaminski w stylizacjach bardzo często wykorzystuje peruki, oryginalne ubrania czy makijaż. Okres halloweenowy już dawno minął, natomiast nadarzyła się kolejna okazja do przebrania się. Ralph doskonale bawił się na urodzinowej imprezie członka zespołu.

Ralph Kaminski polskim Kenem

Ralph Kaminski dostał zaproszenie na kostiumową imprezę jednego z członków zespołu. Tematem przyjęcia był film "Barbie". Wszyscy uczestnicy zabawy przebrali się za bohaterów popularnej ekranizacji. Piosenkarz ponownie mógł popisać się zdolnościami kameleona.

trwa ładowanie posta...

Wawrzyn Topa to członek zespołu Ralpha niemalże od początków kariery artysty. Muzyk gra na gitarze basowej oraz wspiera głosowo piosenkarza. Kilka dni temu basista obchodził swoje 30. urodziny. Z tej okazji zorganizował imprezę przebieraną. Sądząc po nagraniach i zdjęciach, wszyscy bawili się przednio.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

Fani Ralpha są zachwyceni przebraniem artysty: "niezmiennie za poczucie humoru masz u mnie 100/10", "rola Kena do kolejnych części powinna być twoja", "super. Grunt to się bawić na całego". Część internautów niestety nie podziela zdania słuchaczy piosenkarza: "cóż, każdemu z wiekiem i taką popularnością kiedyś odbija", "poziom zacofania mózgowego u 'Rafusia' sięga dna", "w tych włosach ci lepiej niż w tym grzybie".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2