Fagata seksualizuje postać z bajki? Kontrowersyjny kostium na Halloween
Fagata dodała post na swojego Instagrama. Zdjęcie przedstawia jej przebranie na Halloween. W komentarzach rozpętała się burza.
Fagata to popularna influencerka, która w przeszłości spotykała się ze Stuu. Po ostatnich kontrowersjach związanych z Pandora Gate, Agata odcięła się od tematu afery youtuberów. Influencerka wielokrotnie powtarzała, że pragnie spokoju oraz sprawiedliwości dla obrzydliwych działań Stuu. Przy okazji Pandora Gate na jaw wyszły sytuacje, gdzie Fagata była seksualizowana przez byłego chłopaka. Dlaczego kobieta zdecydowała się na nieodpowiedni strój halloweenowy?
Strój Fagaty na Halloween
W ubiegłym roku stroje Fagaty wzbudziły niemałe kontrowersje wśród internautów. Influencerka przebrała się wtedy za "Princess Peach" oraz roznegliżowaną kowbojkę. Niestety oba przebrania nie były wiernym cosplayem, a seksualizującym i stereotypowym kostiumem. Z racji tego, że odbiorcami Agaty są dzieci i młodzież, ruch gwiazdy był nie na miejscu.
Fagata nie zraziła się falą hejtu, jaki się wtedy na nią wylał, ponieważ w tym roku ponownie sięgnęła po wyzywający strój. Influencerka przebrała się za Pikachu - kultowa postać serii o nazwie "Pokemon". Gra "Pokemon Go" swojego czasu była bardzo powszechna wśród nastolatków na całym świecie. Agata wybierając przebranie inspirowane pokemonem, postawiła na skąpe i obcisłe body z kapturem. Na nogi założyła futrzaste buty za kolano. Cała kreacja odsłania bardzo dużą część jej ciała, w tym pośladki.
Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ
Internautom ponownie nie spodobał się strój Fagaty i nie oszczędzali jej w komentarzach pod postem: "Pokazuje pośladki i ogólnie ciało w sposób wyzywający jakby pracowała na 'Roksie', a dziwi się że ludzie ja seksualizują i traktują jak s****e.", "Nie chciałabym, żeby ktoś w takim stroju przyszedł na imprezę, na której jestem.", "Jak śmiesz robić z Pikachu k***e", "Trochę mnie to brzydzi".
W temacie Fagata
- Fagata ostro komentuje viralowy film Wersow. "To najłatwiejsza praca na świecie"
- Fagata zaczepia Young Leosię? Poleciały strzały w "MAMA MÓWIŁA"
- Wygrani "Twoje 5 Minut 3" nie mogą robić contentu z Fagatą? Friz wprowadził zakaz
- Fagata rozpocznie światową karierę? Uczestniczka Eurowizji oceniła jej piosenkę
Popularne
- Turyści nie mogą wnieść jedzenia do ośrodka wczasowego? Internauci w szoku
- Nowa dziewczyna Marcina Dubiela ma już chłopaka? Influencer w szoku
- Wielkie jelito stanęło w Opolu. Mieszkańcy łapią się za głowę?
- Kto wygrał "Twoje 5 Minut 3"? Szalony finał talent show Friza
- Gosia Andrzejewicz zaczepiła Quebonafide. Ma kilka dni namysłu
- Nakrętki przyczepione do butelek frustrują Szwedów? Mieszkańcy walczą z dyrektywą
- Afera o dom FAZY. Friz załatwił dziewczynom łazienkę bez rolet
- Szokująca zabawa dzieci na stacji paliw. "Biedni pracownicy"
- Ignacy Łukasiewicz w Lego Ideas? Potrzebna mobilizacja Polski