Apostoł Tomasz Dorożała wypinał tyłek do diabła

"Pokaż diabłu d*pę". Tomasz Dorożała walczy z szatanem

Źródło zdjęć: © Instagram - Apostoł Tomasz Dorożała / Instagram
Natalia Witulska,
21.05.2024 16:15

W piątek 17 maja Tomasz Dorożała, samozwańczy apostoł, udostępnił film w mediach społecznościowych. Pokazał, jak należy zachowywać się w stosunku do szatana. Według niego dobrym sposobem na szatana jest wypięcie w jego stronę czterech liter.

Tomasz Dorożała urodził się w Knurowie w woj. śląskim. W przeszłości pracował jako trener personalny, pomoc górnicza, a także specjalista ds. jakości amortyzatorów. W 2010 r. w jego życiu nastąpił przełom. Był rozwodnikiem, który nie radził sobie w życiu. Myślał nawet o odebraniu sobie życia. Jako katolik postanowił poszukać pomocy w Biblii. Podczas czytania księgi zaczął płakać i odkrył, jakie jest jego prawdziwe powołanie.

Tomasz Dorożała w Ewangelii Św. Marka przeczytał, że każda osoba, która wierzy, będzie w stanie uzdrawiać ludzi. Postanowił, że właśnie tym będzie zajmował się na co dzień. Założył Służbę Apostolską Ogień Przebudzenia. Jeździ po całej Polsce oraz spotyka się z chorymi. Uważa, że naprawdę im pomaga. Najgłośniej o Tomaszu Dorożale zrobiło się wtedy, gdy w mediach społecznościowych udostępnił film, w którym "wydłuża" ludziom nogi. Aktualnie uczy, jak nie dać się szatanowi.

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Tomasz Dorożała wypina tyłek do szatana

Kto chociaż raz natknął się na film Tomasza Dorożały, wie, że jego sposoby na rzekome uzdrawianie, są dość ekscentryczne. Mężczyzna jest bardzo ekspresyjny, głośny, wczuwa się w swoją rolę. Często krzyczy na "demony". To samo radzi osobom biorącym udział w spotkaniach z nim. Tomasz Dorożała podchodzi do klientów, dotyka ich po głowach oraz ramionach, a ci często padają na ziemię.

mediach społecznościowych Tomasza Dorożały ukazał się kontrowersyjny film. Widać na nim, jak mężczyzna uczy klientów sposobów walki z szatanem. Według niego najlepszym sposobem jest wypięcie tyłka w stronę władcy piekieł. W materiale wideo słyszymy nawet, jak podekscytowany krzyczy, aby "pokazać diabłu d*pę", a także, że "ten śmieć może ci zawąchać jedynie zada".

trwa ładowanie posta...

Komentarze pod filmem Tomasza Dorożały

Komentarze pod materiałem z walką z szatanem nie są korzystne. Internauci zastanawiają się, kto płaci za tego typu seanse. Wielu z nich pisało, że wygląda na to, że samozwańczy apostoł zażył jakieś napoje wyskokowe przed spotkaniem ze swoimi klientami. Inni żartowali, że ludzie tworzą coraz dziwniejsze horrory.

Komentarze pod postem Tomasza Dorożały
Komentarze pod postem Tomasza Dorożały (Internauci , TikTok)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 11
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Betti,zgłoś
Typowe zachowanie ludzi zafiksowanych na religii. Trochę śmieszno trochę straszno....
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
hehe,zgłoś
no coz, ewolucja zatoczyla kolo , wracamy na drzewa
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
Sugestia,zgłoś
E tam jaki prorok? W psalmie 51 w wierszu 5 stoi jak wół, że "grzech mój mam zawsze przed sobą", tak więc wypinać się można do woli, a diabelska pokusa i tak wodzi za nos. Facet powinien iść do seminarium, tam by tym wypinaniem na diabła zrobił zawrotną karierę.
Odpowiedz
7Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 5