Była nauczycielka dorabiała na platformach z treściami dla dorosłych

Pikantne zdjęcia pogrążyły nauczycielkę. Niebieska platforma ją rozczarowała

Źródło zdjęć: © @Jennifer Ruziscka (Jenny) Facebook
Marta Grzeszczuk,
05.04.2024 14:45

Jennifer Ruziscka była nauczycielką przez 28 lat. Musiała zrezygnować z pracy w szkole, gdy wyszło na jaw, że dorabia na platformie z treściami erotycznymi. Co ciekawe, niebieska platforma nie spełniła jej oczekiwań.

O 50-letniej Jennifer Ruzisckiej z Ohio w Stanach Zjednoczonych zrobiło się głośno, gdy pod koniec marca zrezygnowała z pracy w szkole. Stało się to po tym, gdy władze jej okręgu odkryły, że publikuje seksualne treści na platformach dla dorosłych. Ruziscka odeszła z edukacji po 28 latach w zawodzie.

Nauczycielka dorabiała na portalu z treściami erotycznymi

W wywiadzie dla lokalnej telewizji WTOL była nauczycielka utrzymywała, że "dodatkowe zajęcia", którymi reperowała budżet domowy od grudnia 2023 r. nie miały wpływu na jakość jej pracy w szkolnictwie.

Oświadczyła: "[...] ludzie mogą nazywać mnie, jak tylko chcą. Nie zmienia to jednak poziomu poświęcenia i wzorowej etyki pracy, którą wykonuję jako nauczyciel. Niezależnie od tego, co robię w życiu prywatnym, aby utrzymać dach nad głową mojej rodziny i samochód zaparkowany w garażu, pozostaję jednym z najlepszych nauczycieli języka angielskiego, jacy kiedykolwiek pracowali w lokalnym okręgu szkolnym Springfield".

trwa ładowanie posta...

Niebieska platforma nie rozwiązała problemów nauczycielki

Pomimo dołączenia do niebieskiej platformy, nauczycielka wciąż miała problem z długiem na karcie kredytowej i zalegała ze spłatą kredytu hipotecznego i za samochód, więc zdecydowała się założyć profil na alternatywnym serwisie z treściami erotycznymi. W wywiadzie dla Fox News Digital wyznała, że zarobiła na tej platformie pięć razy więcej, niż na dużo popularniejszej "niebieskiej". Jej radość nie trwała długo, bo w styczniu 2024 r. jej aktywnością online zainteresował się szkolny dystrykt, dla którego pracowała.

Ruziscka była rozżalona faktem, że musiała zrezygnować z uczenia. Pokazała Fox News screenshoty wiadomości od byłych podopiecznych z wyrazami wsparcia i solidarności. "Nie tylko uczyłam uczniów i uczennice, ale także do nich docierałam" - stwierdziła kobieta, dodając, że każdy dzień po odejściu z pracy nauczycielki jest dla niej "pełen smutku, pustki i złamanego serca".

Nauczycielka złożyła rezygnację z pracy w szkole na dwa dni przed przesłuchaniem dyscyplinarnym w sprawie jej aktywności na serwisach dla dorosłych. Portal nypost.com poinformował, że według profilu Ruzisckiej na LinkedIn dostała od tego czasu posadę korepetytora języka angielskiego w klasach 7-12 na internetowej platformie edukacyjnej, mającej zmniejszać liczbę osób przedwcześnie kończących naukę.

HEJT W INTERNECIE: VIBEZ x SEXEDPL

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0