Pasut potrzebuje wdż? "One są na nas non-stop napalone"

Pasut potrzebuje WDŻ? "One są na nas non-stop napalone"

Źródło zdjęć: © Canva, Instagram
Oliwia Ruta,
09.07.2024 11:30

Robert Pasut udostępnił filmik, który wzbudził masę kontrowersji. Na TikToku pojawiło się nagranie rozmowy youtubera z kobietą. Ta uświadamia go w temacie działania żeńskiego układu rozrodczego. Mężczyzna ewidentnie potrzebuje edukacji seksualnej.

Robert Pasut, dawniej działający w projekcie "AbstrachujeTV", to współzałożyciel wspominanego formatu. Wraz z Cezarym Jóźwikiem oraz Rafałem Masnym tworzyli zabawne treści, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem internautów. Obecnie kanał obserwuje ponad 3,3 mln osób.

trwa ładowanie posta...

Mężczyzna zrezygnował z nagrywania kontentu z kolegami i postawił na karierę solową. Spadek popularności skłonił go do spróbowania swoich sił w walkach freak fightowych. Niestety Pasut nie cieszy się zbyt dobrą opinią publiczną. Wszystko z powodu jego kontrowersyjnej działalności w internecie.

Pasut potrzebuje edukacji seksualnej

W internecie pojawiło się nagranie, które wzbudziło kontrowersje wśród użytkowników TikToka. Pasut udostępnił filmik, na którym rozmawia z kobietą. Mężczyzna dopytuje: "Czemu dziewczyny mają takie białe majtki? Dziewczyny jak u mnie zostawiają majtki to zawsze mają taki białe ślady na nich".

trwa ładowanie posta...

Załamana dziewczyna tłumaczy: "Dziewczynom się wydziela taka wydzielina. To jest naturalne. Nie chodzi o to, że one są mokre na twój widok i zostawiają białe majtki [...]. W zależności od cyklu dziewczyny mają upławy [...]. Często te upławy mają odczyn kwasowy". Niestety Pasut zignorował jej wypowiedź, a rozmowę podsumował słowami: "Dobra panowie, nie ma co słuchać jakiś faktów. One są po prostu na nas non-stop napalone".

Internauci krytykują Pasuta?

Wielu internautów jest załamanych stanem wiedzy Pasuta. Niektórzy nie mogą pojąć, dlaczego mężczyzna nie ma tak podstawowej wiedzy: "ale mi ciśnienie podniosło", "mądrych to aż miło posłuchać", "akurat Pasut to najlepszy przykład ,że wdż nie pomoże, bo jego głupota i pokłady ignorancji nie są w stanie przyswoić faktów", "jemu w ogóle przydałaby się jakakolwiek edukacja".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0