Wytatuował sobie napis "Genziara"? Musi mierzyć się z falą hejtu

Wytatuował sobie napis "Genziara"? Musi mierzyć się z falą hejtu

Źródło zdjęć: © TikTok
Oliwia Ruta,
08.07.2024 13:45

W internecie zawrzało po tym, jak jeden z internautów pochwalił się swoim nowym tatuażem. Mężczyzna rzekomo wytatuował sobie napis "Genziara" na twarzy. Filmik z sesji obiegł media społecznościowe. Wielu użytkowników portalu X krytykuje dziarę. Niektórzy zhejtowali również styl prawdziwej Genziary.

Genzie to grupa początkujących influencerów, których Friz wybrał za pomocą programu "Twoje 5 Minut". Pierwsza edycja teleturnieju odbyła się w 2021 r. Celem programu było znalezienie członków do nowego projektu. Aby wziąć udział w formacie, należało udostępnić krótkie nagranie przedstawiające siebie w sposób kreatywny.

trwa ładowanie posta...

Spośród zgłoszeń wybrano 13 potencjalnych kandydatów, którzy mogliby wejść w skład grupy. Uczestnicy zabawy rywalizowali między sobą w różnych challenge'ach. Na koniec Friz wyłonił dwóch zwycięzców - Hanię Puchalską "Hi Hanię" i Faustynę Fugińską "Fausti". Z czasem liczba uczestników projektu się powiększyła. Jedni doszli do Genzie, a inni zrezygnowali.

Ganziara podbiła internet

Jakiś czas temu Genzie wydali piosenkę o nazwie "Genziara". Utwór jest zainspirowany kawałkiem Bedoesa 2115 i White'a 2115 - "BEDOESIARA". Produkcja szybko zyskała na popularności. Każdy chce być jak Genziara. Pewien internauta postanowił, że chce, aby każdy wiedział, że czuje się jak postać z piosenki. Mężczyzna wytatuował sobie napis "Genziara" na twarzy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

GENZIE - GENZIARA

Wytatuował napis "Genizara" na twarzy?

Na TikToku pojawiło się nagranie prosto ze studia tatuażu. Artysta Filip Kania zaprezentował światu nowy projekt. Rzekomo wytatuował napis "Genziara" na skroni jednego z klientów - Piotrowi Torczyńskiemu. Niektórzy użytkownicy portalu X krytykują dziarkę: "przecież to trzeba mieć iq na poziomie taboretu", "coś ty zrobił ze sobą", "nie wiem, ile by mi musieli zapłacić żeby sobie taką dziarę zrobić", "ciekawe kiedy zacznie żałować". Dodatkowo wielu hejtuje jego wygląd, a w szczególności pomalowane na czarno paznokcie.

trwa ładowanie posta...

Mężczyzna postanowił zakończyć żart i zakomunikować, że tatuaż nie był prawdziwy. Na Instastory opublikował zdjęcie, na którym nie ma śladu po dziarce.

Wytatuował sobie napis "Genziara"? Musi mierzyć się z falą hejtu
Wytatuował sobie napis "Genziara"? Musi mierzyć się z falą hejtu (Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0