Najgorszy headliner Open'era? "Zanudziłem się podczas tego występu"

Najgorszy headliner Open'era? "Zanudziłem się podczas tego występu"

Źródło zdjęć: © Oliwia Ruta (ig: małoczułości) / Vibez
Oliwia Ruta,
08.07.2024 12:45

Open'er Festival właśnie dobiegł końca. Emocje po wydarzeniu w dalszym ciągu nie opadły. W internecie wybuchła żywa wymiana zdań na temat występu jednego z headlinerów. Fani stają w obronie artysty. Kto według tłumu był najsłabszym ogniwem festiwalu? Dlaczego wielu uczestnikom wydarzenia nie przypadł do gustu?

Andrew Hozier-Byrne, działający pod pseudonimem "Hozier", to znany piosenkarz, multiinstrumentalista oraz autor tekstów. Artysta urodził się 17 marca 1990 r. w Irlandii. Wykonuje muzykę w stylu folkowym, soulowym, indierockowym, a nawet bluesowym. Największą popularność zdobył dzięki singlowi "Take Me to Church" z 2013 r. Już rok później ukazał się jego debiutancki album studyjny o nazwie "Hozier".

trwa ładowanie posta...

Piosenkarz zagrał podczas tegorocznej edycji Open'er Festival. Wydarzenie odbyło się w dniach 3-6 lipca na terenie Portu Lotniczego Gdynia-Kosakowo. Hozier po raz pierwszy zawitał do naszego kraju w 2015 r. Po dziewięciu latach wrócił, aby ponownie wzruszyć polskich fanów. Niestety jego wrażliwość nie przypadła do gustu wielu festiwalowiczom.

Hozier najgorszym headlinerem?

Tegoroczny Open'er Festival właśnie dobiegł końca. Wydarzenie zrobiło sporo szumu w internecie. Jednak najwięcej kontrowersji wzbudził jeden z występów na Main Stage. Ostatniego dnia rolę headlinera pełnił Hozier. Artysta znany z raczej spokojnego repertuaru nie przekonał niektórych uczestników festiwalu. W sieci pojawiły się głosy, że był to "najgorszy headliner na Open'erze 2024 r."

trwa ładowanie posta...

Wielu internautów zawiodło się występem piosenkarza: "Każdy ma swój gust muzyczny. Ja się zanudziłem podczas tego występu, ale kupiłem bilet na całe cztery dni, dlatego na tym też byłem i nie dziwie się że ktoś ma takie opinie", "Ja nie lubię i nie znam. Powinien być na Tencie (mniejsza scena na Open'er Festivalu - przyp. red.)", "Kto go tam zaprosił?".

Fani stanęli w obronie Hoziera

Fani Hoziera stanęli w jego obronie. Pojawiła się masa głosów, że mężczyzna ma ogromny talent i oddaną rzeszę fanów: "Ale, że co on złego robił? Nie grał muzyki, żeby ktoś sobie mógł poskakać?", "Był cudowny! Ten koncert był magiczny", "Jeden z nielicznych utalentowanych tam. Dosłownie tylko dla niego bym pojechała".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0