Oskar Szafarowicz broni Jacka Sasina

Oskar Szafarowicz broni Jacka Sasina. "Boją się lidera listy PiS"

Źródło zdjęć: © Twitter: Szafarowicz2001 / Twitter: Szafarowicz2001
Weronika Paliczka,
10.10.2023 10:00

Jacek Sasin walczy z poważnym problemem. Jego plakaty zostały ściągnięte przez straż miejską. W obronie polityka stanął Oskar Szafarowicz.

Problemy związane z kampanią wyborczą dotykają kandydatów ze wszystkich ugrupowań politycznych. Tym razem kłopoty dopadły Jacka Sasina - jedynkę na listach PiS do Sejmu w Białymstoku. Władze miasta donoszą, że działacz PiS nielegalnie zawiesił 499 plakatów. W związku z powyższym białostocka Straż Miejska na polecenie prezydenta miasta Tadeusza Truskolaskiego zdjęła banery, które zasłaniały znaki drogowe oraz lampy.

Decyzja Tadeusza Truskolaskiego nie spodobała się Jackowi Sasinowi. Na X (Twitterze) napisał: "'Demokraci' i 'miłośnicy wolności' z PO do czerwoności rozgrzani w akcji. Dodajmy jeszcze, że syn tego pana jest moim konkurentem w wyborach. Białoruski standard. Plakaty były powieszone legalnie. Jutro zawiadamiamy prokuraturę."

trwa ładowanie posta...

Oskar Szafarowicz w obronie Jacka Sasina

Swoje trzy grosze do sprawy musiał dorzucić Oskar Szafarowicz. Działacz młodzieżówki PiS skomentował białostocką sprawę na X (Twitterze). Zdaniem Szafarowicza politycy Koalicji Obywatelskiej z Białegostoku boją się PiS, dlatego usuwają banery Jacka Sasina. Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim napisał:

"Kilkaset legalnie powieszonych bannerów i plakatów Wicepremiera @SasinJacek zdjętych nagle na polecenie prezydenta Białegostoku z PO Materiały innych kandydatów, w tym syna Pana Truskolaskiego (jedynka do Sejmu z listy KO), wiszą bez przeszkód... Boją się lidera listy PiS".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 27
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 86
Autmex,zgłoś
Szafarowicz wpatrzony jak w obrazek w swojego krótkiego guru, tak jak on studiuje prawo, aby w życiu robić wszystko na lewo!!! A tak przy okazji, Oskarek nie jest przerażony tym co mu zrobimy po wyborach za hejt na syna Pani Filiks?!!! A powinien!!!
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Sonia,zgłoś
Dziecko weź się za naukę ,niestety nie nadajesz się do polityki . Jesteś zbyt głupi żeby to zrozumieć
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Wawa,zgłoś
To młody i głupi a może był w Dąbrowie Górniczej i go przelecieli bo mina ze zdjęcia na to wskazuje - trenuj młody bo wiesz ile cel będziesz musiał obsłużyć
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 27