Taco Hemingway wyprzedał Stadion Narodowy

Ogromny sukces Taco Hemingwaya. Artysta ma powody do radości

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe / Materiały prasowe
Weronika Paliczka,
20.06.2024 18:30

Taco Hemingway osiągnął coś, co dotychczas nie udało się żadnemu polskiemu raperowi. Artysta wyprzedał wszystkie bilety na finał trasy 1-800 Oświecenie, który odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym.

Nie ma obecnie w Polsce większego rapera, niż Taco Hemingway. Gdy kilka lat temu artysta wraz z Dawidem Podsiadło wyprzedali Stadion PGE Narodowy wiele osób uważało, że nie da się osiągnąć więcej. Tymczasem w sierpniu 2023 r. Podsiadło powrócił na Narodowy samemu i wyprzedał obiekt. Teraz to samo udało się osiągnąć Taco Hemingway'owi. To jednak nie koniec sukcesów rapera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyrzucili go z Top Model. "Zarapowałem im". Ziętkowski o kulisach życia TikTokera

Trasa 1-800 Oświecenie oficjalnie wyprzedana

Album "1-800 Oświecenie" zapewnił Taco Hemingway'owi ogromny sukces. Płyta została sprzedana ponad 120 tys. razy, co dało jej status platynowej. Każdy koncert na trasie promującej "1-800 Oświecenie" był wyprzedawany, tak samo, jak limitowany merch związany z twórczością rapera. Najwierniejsi fani kolejkowali przed salami koncertowymi na kilka godzin przed otwarciem drzwi.

Podczas pierwszego koncertu na trasie 1-800 OświecenieKatowicach Taco Hemingway powiedział, że bardzo bał się tego, czy trasa okaże się sukcesem. Obserwując liczbę sprzedanych biletów można jednoznacznie stwierdzić, że obawy były niepotrzebne. Ze względu na gigantyczne zainteresowanie finał trasy 1-800 Oświecenie przeniesiono z Letniej Sceny Progresji na Stadion PGE Narodowy. Fani rapera wykupili wszystkie bilety na wydarzenie, które odbędzie się już 22 czerwca 2024 r.

Na fanów Taco Hemingway'a, którzy pojawią się na finałowym koncercie trasy, czeka specjalny merch związany zarówno z twórczością rapera, jak i trwającym obecnie Euro 2024. Mowa o trzech nowych koszulkach - dwie z nich zaprojektował Holak, a jedną Włodi Włodarczyk, w internecie znany jako wlodi4444. Stoiska z merchem będą dostępne nie tylko dla uczestników koncertu, ale dla każdego, kto będzie chciał kupić akcesorium związane z Taco Hemingway'em. W tym celu organizatorzy ustawią budkę poza stadionem, przed bramą nr 2, która będzie otwarta od godziny 13.00.

Gdzie ostudzić emocje po koncercie Taco Hemingwaya?

Organizatorzy koncertu zadbali o niespodzianki. Jedną z nich jest ogłoszone afterparty po koncercie na Stadionie PGE Narodowym. Impreza odbędzie się w klubie Progresja w Warszawie. Start wydarzenia zaplanowany jest na 22.30. Na afterparty zagrają Polak, Yarski, Szanowny J oraz Blaki Selektah. Bilety na imprezę dostępne są na stronie Going. Koszt wejściówki w pierwszej puli wynosi 60 zł.

Taco Hemingway zaprasza na afterparty po koncercie
Taco Hemingway zaprasza na afterparty po koncercie (Materiały prasowe , Materiały prasowe)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0