Taco Hemingway zareagował na fankę o kulach

Miły gest Taco Hemingwaya. "Jak się trzymasz z tymi kulami?"

Źródło zdjęć: © TikTok
Konrad SiwikKonrad Siwik,21.05.2024 15:15

Podczas jednego z koncertów z trasy "1-800-TOUR" Taco Hemingway dał popis nie tylko muzycznego talentu, ale i serdeczności. Raper dostrzegł w tłumie fankę o kulach i natychmiast zareagował.

Trasa koncertowa "1-800-TOUR" to prawdziwy sukces Taco Hemingwaya. Bilety na wszystkie koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki, a fani z niecierpliwością czekają na kolejne występy. Artysta prezentuje na scenie materiał ze swojego najnowszego albumu "1-800-Oświecenie", a także największe hity z poprzednich płyt. Koncerty Taco Hemingwaya to nie tylko muzyczne doznania, ale również emocjonujące widowiska pełne energii i świetlnych efektów.

Taco Hemingway: "Dziewczyna z kulami, uważajcie na nią"

Filip Szcześniak znany jest z bliskiego kontaktu z publicznością i często nawiązuje kontakt z fanami podczas swoich występów. Podczas trasy "1-800-TOUR" raper po raz kolejny pokazał, że zależy mu na swoich słuchaczach i że nie jest mu obojętny ich los. Taco zauważył w tłumie pod sceną dziewczynę o kulach i szybko zareagował.

Dziewczyna z kulami, uważajcie na nią. Jak się trzymasz z tymi kulami? Nie chcesz lepszego miejsca jakiegoś? Może gdzieś z przodu bardziej? Zaraz zagadam z produkcją

- apelował ze sceny Taco Hemingway.
trwa ładowanie posta...

Choć według relacji uczestników koncertu nie udało się znaleźć dla fanki lepszego miejsca, sama zainteresowana była niezwykle wdzięczna raperowi za troskę i chęć zapewnienia jej bezpieczeństwa. Po koncercie miała ona okazję spotkać się ze swoim idolem, który nie tylko podpisał jej płytę, ale również zrobił sobie z nią pamiątkowe zdjęcie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

HEJT W INTERNECIE: VIBEZ x SEXEDPL

Fanka podziękowała Taco za troskę

Fanka, która w mediach społecznościowych posługuje się ksywką "Machosia", podziękowała na TikToku wszystkim uczestnikom koncertu za zapewnienie jej bezpieczeństwa. Do nagrania, na którym widać, jak Taco apeluje, by na nią uważać, dołączyła zdjęcie podpisanej płyty "Szprycer", a także fotkę ze swoim idolem.

trwa ładowanie posta...

Gest Taco Hemingwaya spotkał się z ogromnym uznaniem ze strony fanów. Internauci chwalą rapera za empatię i zaangażowanie, a jego czyn stał się wzruszającym przykładem troski o drugiego człowieka.

Taco Hemingway zareagował na fankę o kulach
Taco Hemingway zareagował na fankę o kulach (TikTok)

To nie pierwszy raz, gdy Taco Hemingway udowadnia, że jest nie tylko utalentowanym muzykiem, ale również serdecznym człowiekiem. W przeszłości raper wielokrotnie angażował się w akcje charytatywne i wspierał osoby potrzebujące. Raper przekazał m.in. 100 tys. zł na pomoc Ukrainie, a także wspierał kobiety po wyroku TK w sprawie aborcji.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0