Nowa płyta Taylor Swift coraz bliżej

Nowa płyta Taylor Swift coraz bliżej. Na Spotify lista utworów

Źródło zdjęć: © Instagram - Taylor Swift / Instagram
Natalia Witulska,
11.04.2024 20:30

Fani Taylor Swift z niecierpliwością czekają na piątek 19 kwietnia. To właśnie wtedy będą mogli przesłuchać najnowszą płytę artystki "The Tortured Poets Department". W czwartek 11 kwietnia na Spotify ukazała się oficjalna lista utworów. Miłośnicy Taylor zacierają ręce.

Taylor Swift to jedna z najbardziej popularnych artystek na świecie. Amerykanka jest szanowaną oraz docenioną autorką tekstów, kompozytorką, producentką muzyczną, multiinstrumentalistką. Wielokrotnie nominowana do najważniejszych muzycznych nagród. Czterokrotnie zdobyła nagrodę Grammy w kategorii "Najlepszy Album Roku".

Taylor Swift od wiosny 2023 r. jest w trasie koncertowej. Wystąpiła już w Stanach Zjednoczonych, Azji, a także Australii i Nowej Zelandii. Już w czwartek 9 maja przybędzie do Europy. Swoje koncerty na Starym Kontynencie rozpocznie w Paryżu. W dniach od 1 do 3 sierpnia będzie występowała na PGE Narodowym.

Nowa płyta Taylor Swift coraz bliżej

Trasa koncertowa Tylor Swift wywołuje w fanach ogrom emocji. Każdego dnia na TikToku popularne stają się filmy, na których miłośnicy artystki płaczą podczas piosenek, śpiewają, a nawet krzyczą i tracą głos. Od dwóch miesięcy jednak Taylor Swift ma przerwę w koncertowaniu. Aktualnie fani odliczają dni do premiery najnowszej płyty amerykanki. Już w piątek 19 kwietnia będą mogli przesłuchać wyczekiwany krążek.

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

"The Tortured Poets Department", bo taki tytuł nosi najnowsza płyta Taylor Swift, już teraz wywołuje ogromne emocje w mediach społecznościowych. Wszystko dlatego, że piosenkarka potwierdziła, że będzie to pierwszy od czasów "Red" album opowiadający o zerwaniu. Przypomnijmy, Taylor Swift przez sześć lat spotykała się z aktorem Joe Alwynem. Para rozstała się wiosną 2023 r. Piosenkarka przyznała, że album, którego premiera już 19 kwietnia, pisała dwa lata. Fani wiedzą więc, że będzie opowiadał o nieudanym związku.

Lista utworów z płyty Taylor Swift już na Spotify

W czwartek 11 kwietnia na Spotify ukazała się lista utworów, które znajdą się na najnowszej płycie Taylor Swift. Fani dowiedzieli się, jak długie będą piosenki na nadchodzącym krążku. Już zacierają ręce na platformie X i obstawiają, które z numerów będą o czym. Wszyscy zgodnie czekają również na kolaboracje. Tych na "The Tortured Poets Department" będą zaledwie dwie. Taylor Swift współpracowała z Post Malone, a także Florence + The Machine.

Lista utworów na najnowszej płycie Taylor Swift
Lista utworów na najnowszej płycie Taylor Swift (Spotify - Taylor Swift , Spotify)
Lista utworów na najnowszej płycie Taylor Swift
Lista utworów na najnowszej płycie Taylor Swift (Spotify - Taylor Swift , Spotify)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0