Uzależniła się od modyfikacji ciała? Jest po amputacji palców

Niemka amputowała sobie palce. Przemiana sięga znacznie dalej

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwia Ruta,
14.06.2024 14:45

Lily Lu nie ukrywa, że jest uzależniona od robienia tatuaży i modyfikowania swojego ciała. Youtuberka zdecydowanie przykuwa uwagę internautów oraz osób mijanych na ulicy. W dalszym ciągu utrzymuje, że operacje, których się podjęła, wcale "nie są ekstremalne". Jakich zabiegów dopuściła się kobieta?

Na portalu Vibez wielokrotnie pisaliśmy o ludziach, którzy od stóp do głów są pokryci tatuażami, a swoje ciała poddają licznym modyfikacjom. Niektórzy pragną upodobnić się do konkretnych stworzeń lub zwierząt, a jeszcze inni decydują się na inwazyjne zmiany, aby poczuć się dobrze we własnym ciele. Wiele osób uważa, że tatuaże to najpiękniejszy rodzaj sztuki. Są również tacy, którzy z dumą chwalą się zamiłowaniem do operacji plastycznych w mediach społecznościowych.

Youtuberka uzależniona od modyfikacji ciała

Lily Lu to transpłciowa youtuberka mieszkająca w Niemczach, a dokładniej w Tengen. Ciało kobiety pokrywają setki tatuaży. Wzrok wielu przechodniów i internautów przykuwają również liczne modyfikacje ciała, których się podjęła. Na ten moment Lily zdecydowała się na amputacje palców, pępka, a nawet sutków. W filmach przyznaje, że inwazyjne zmiany ciała są jej "nieszkodliwym uzależnieniem".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tattoo Studio Vlog - Building Updates and Handpoke Ink in the garden

Interesujący wygląd kobiety przyciąga wielu obserwatorów. Na kanale YouTube obserwuje ją ponad półtora tysiąca osób, na Instagramie ponad 76 tys. Ludzie chętnie oglądają publikowane przez Lily materiały, ponieważ emanuje ona pozytywną energią i charyzmatycznym usposobieniem.

Modyfikacje ciała wcale nie są ekstremalne?

Lily wielokrotnie podkreśla, że liczne modyfikacje ciała i tatuaże wcale "nie są ekstremalne". W jednym z filmów tłumaczy: "Jak myślicie, czy wyglądam ekstremalnie czy nie? Ja się tak nie czuję, nie widzę siebie w ten sposób. Dla mnie tatuaże są częścią postępu".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

Youtuberka często rozważa, co oznacza bycie normalną: "Dla mnie prowadzenie 'normalnego' życia jest bardzo ekstremalne - co oznacza normalne, co definiuje normalność?". Przekonuje obserwatorów, że normalność to pojęcie względne. Dla każdego oznacza coś innego.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 17
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 149
  • emoji smutek - liczba głosów: 37
  • emoji złość - liczba głosów: 69
  • emoji kupka - liczba głosów: 1076
Bla bla bla,zgłoś
Oczywiście transpłciowa. Jakże mogło być inaczej.
Odpowiedz
5Zgadzam się1Nie zgadzam się
Pozdrawiam, Twój Nick,zgłoś
Redaktorzy z tego portalu uważają takie zachowanie za normalne? Jesteście już na dnie, może pora się odbić?
Odpowiedz
14Zgadzam się3Nie zgadzam się
werfw,zgłoś
Biedne kobiety. Mają niezaspokojone silne potrzeby.
Odpowiedz
4Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 199
Komentarze (199)
Powrót