Wyśmiali Lewandowskiego. "Nie rób tak"

"Nie rób tych dabów". Koledzy z drużyny mają bekę z Lewego

Źródło zdjęć: © YouTube
KIW,
13.06.2024 19:30

Robert Lewandowski, wybitny napastnik reprezentacji Polski i FC Barcelony, stał się ostatnio obiektem żartów ze strony swoich kolegów z drużyny. Powodem było jego dabowanie podczas jednego z treningów.

Piłkarze reprezentacji Polski już dotarli do Niemiec, gdzie na miejscu powitał ich entuzjastyczny tłum fanów. Biało-Czerwoni wkroczyli w ten sposób w ostatni, decydujący etap przygotowań do Mistrzostw Europy 2024. Wszystko to, ponieważ już w najbliższą niedzielę czeka ich pierwsze, kluczowe spotkanie - z drużyną z Holandii.

Na kanale YouTube o nazwie "Łączy nas piłka" pojawił się ponad 20-minutowy film, który daje nam wgląd w kulisy pracy naszych reprezentantów. Materiał obejmuje fragmenty z Warszawy, z ostatniego meczu towarzyskiego z Turcją, który zakończył się naszym zwycięstwem 2:1. Pierwsze wrażenie po obejrzeniu tego filmu wskazują na to, że atmosfera na zgrupowaniu jest naprawdę przednia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Puszka i Modern mają bekę z dabującego Lewandowskiego

W ostatnim czasie wiele mówiło się i pisało na temat Roberta Lewandowskiego, kapitana naszej drużyny. Mówiono, że nie czuje się on dobrze podczas zgrupowań kadry narodowej, że nie ma dobrego kontaktu z kolegami, zwłaszcza z młodszymi zawodnikami. Wydaje się jednak, że tuż przed rozpoczęciem Euro sytuacja jest zupełnie inna.

ZYSKALIŚMY COŚ INNEGO. Kulisy towarzyskiego meczu z Turcją przed EURO 2024

Skąd mamy takie informacje? Wystarczy przyjrzeć się jednemu z momentów z opublikowanego materiału wideo. W pewnym momencie Lewandowski, w geście radości, zaprezentował popularny gest taneczny, który wymyślili amerykańscy hip-hopowcy. Chodzi o "dabbing" lub "dab dance", który był bardzo popularny w mediach społecznościowych około 10 lat temu i szybko stał się internetowym viralem. Co on symbolizuje? Gest triumfu lub zabawy. Jak wygląda? Jakby ktoś... kichał w łokieć.

Jak zareagowali koledzy z drużyny na ten gest Lewandowskiego? - Nie rób tak, nie rób tych dabów - Tymoteusz Puchacz skierował te słowa w stronę kapitana naszej reprezentacji. Rozbawiony Kuba Moder rzucił z kolei: - 2016, mamy 2016 rok. Paul Pogba 2016.

trwa ładowanie posta...

Warto przypomnieć, że były reprezentant Francji słynął z tego, że jego "cieszynką" po strzelonych bramkach był właśnie dab dance. Puszka2115 (pełna ksywa od czasu pamiętnego kadru z jego wejścia na boisko) jeszcze przez moment parodiował "Lewego". Sytuacja przyciągnęła uwagę mediów i internautów, wywołując liczne komentarze.

Puszka2115 wchodzi na boisko
Puszka2115 wchodzi na boisko (Wykop)

Jeśli chodzi o kulisy naszej kadry, na wspomnianym filmie zobaczycie, jak piłkarze spędzali czas na świetlicy, jak nagrywali życzenia dla kontuzjowanego Arkadiusza Milika czy w końcu, co działo się w szatni po meczu z Turcją.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0