Śmierć młodego youtubera

Nagrywał recenzje jedzenia. Spotkał go wstrząsający koniec

Źródło zdjęć: © callejas503.sv / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.06.2024 19:25

Edgar Landaverde, w internecie znany jako Callejas 503, zmarł w wieku zaledwie 37 lat. Pochodzący z Salwadoru influencer plus size zasłynął nagrywaniem recenzji jedzenia.

O tragedii poinformowali krewni Edgara Landaverde'a we wpisie na Instagramie. "To bolesny dzień dla rodziny, ale udostępniamy tę wiadomość publicznie. Nasz ukochany Callejas 503 opuścił ten świat" - czytamy w komunikacie.

"Dziękujemy każdemu z was za miłość i wsparcie, jakie mu okazaliście" - piszą krewni zmarłego youtubera. Mimo że rodzina nie ujawniła, co było przyczyną śmierci, internauci spekulują, że bloger kulinarny mógł mieć zawał serca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyrzucili go z Top Model. "Zarapowałem im". Ziętkowski o kulisach życia TikTokera

Callejas 503 nie żyje

Wieść o śmierci youtubera wstrząsnęła jego fanami z całego świata. "Będziemy za tobą tęsknić", "Twój ostatni film, w którym jeździłeś samochodem, przyniósł mi radość w smutne dni", "Serce mi pęka, że nie będę mógł cię już oglądać tak jak kiedyś", "Już odpoczywasz, królu". To tylko niektóre komentarze zdruzgotanych internautów.

Callejas 503 miał na Instagramie ponad 80 tys. fanów, na TikToku 130 tys., a na YouTube ponad 180 tys. Szukając analogii do polskiego podwórka, Edgar był kimś w rodzaju Książula. Mężczyzna zdobył sławę dzięki vlogom, w których recenzował lokale gastronomiczne i dzielił się zabawnymi momentami z codziennego życia.

trwa ładowanie posta...

Śmierć popularnego youtubera z Salwadoru

W jednym z filmów Edgar żalił się, że influencerzy w Salwadorze nie są doceniani. "Naprawdę jestem szczęśliwy, gdy marki w ramach współpracy doceniają moją pracę, ponieważ w Salwadorze internetowi twórcy nie mają łatwego życia" - stwierdził we vlogu.

Pogrzeb Landaverde'a już się odbył. Nabożeństwo było transmitowane na żywo, tak aby mogli w nim uczestniczyć fani influencera z całego świata.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Daily Mail

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 32
reasumując,zgłoś
Je się aby żyć, a nie żyje sie po to by jeść
Odpowiedz
9Zgadzam się0Nie zgadzam się
stafan,zgłoś
Jeden z najbiednejszych krajów świata, a gość z niego obżerał sie na pokaz do internetów. Brak słów.
Odpowiedz
12Zgadzam się2Nie zgadzam się
Na zdrowie
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 13