Magda Gessler w Rawiczu

Nagranie z Magdą Gessler bije rekordy. Wszystko przez ten szyld

Źródło zdjęć: © Magda Gessler / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.06.2024 09:45

Restauratorka i osobowość medialna Magda Gessler przeprowadziła "Kuchenne rewolucje" w kolejnym mieście. Fani programu odkryli, który lokal wybrała celebrytka. Uwagę internautów przykuł zabawny zbieg okoliczności.

"1 z 10", "Familiada", "Milionerzy". Bez niektórych programów trudno wyobrazić sobie polską telewizję. Do grona kultowych tytułów zaliczają się też "Kuchenne rewolucje". Jest to reality show stacji TVN, którego prowadzącą jest Magda Gessler. Restauratorka przemienia oblicza lokali w dużych i mniejszych miejscowościach od 2010 r.

W czerwcu 2024 r. "Kuchenne rewolucje" zawitały do "Rawicza". Jest to 20-tysięczne miasto położone w Wielkopolsce na zachód od Kalisza. Magda Gessler przeprowadziła metamorfozę lokalu "Głodny Polak". Obiekt działa na Placu Wolności od 2018 r., gdzie serwuje dania kuchni polskiej, jak naleśniki czy kotlety.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

CAROLINE DERPIEŃSKI odpowiada NA ZARZUTY o zmyśleniu KARIERY | Vibez Talk

Magda Gessler w Rawiczu

Wieść o tym, że słynna restauratorka przeprowadza rewolucje w "Głodnym Polaku", poniosła się w internecie. Przyczyniło się do tego nagranie, które wrzucił na TikToka przypadkowy spacerowicz. Użytkownik o nicku toforyou28 nagrał Magdę Gessler w trakcie realizacji programu w Rawiczu. Klip ma ponad 2,6 mln wyświetleń i niemal 4 tys. komentarzy.

Na filmie widzimy Magdę Gessler, która idzie chodnikiem obok kamienicy, w której mieści się "Głodny Polak". Energiczny chód restauratorki nagrywa ekipa filmowa. Kobieta zatrzymuje się przed lokalem, mówi coś do kamery, po czym wchodzi do środka. Uwagę internautów przykuła treść szyldu, który znajduje się obok "Głodnego Polaka". Jest to "Centrum psychologiczne". Widzowie uznali to za zabawny zbieg okoliczności, biorąc pod uwagę, jak stresujące bywają "Kuchenne rewolucje" dla uczestników gastronomicznego reality show.

trwa ładowanie posta...

Lawina komentarzy pod filmem o "Kuchennych rewolucjach"

"Nie te drzwi Magda", "A obok centrum psychologiczne, w razie gdyby pracownicy nie wytrzymali rewolucji z Magdą", "Myślę, że po odcinku weszła do budynku obok", "I obok to centrum, przyda się". To najpopularniejsze komentarze pod filmem z Magdą Gessler w Rawiczu.

Dajcie znać, czy odwiedziliście kiedyś lokal po "Kuchennych rewolucjach" i jak wam smakowało. Tymczasem sprawdźcie, co o restauracji po metamorfozie ma do powiedzenia youtuber Książulo.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Do dzisiaj, wiele lat po Kuchennych Rewolucjach, w Strasznie blisko Gdańska , działa, dobrze się ma i się rozwija restauracja Marylin. Polecam każdemu.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się