Robert Biedroń wystawia na licytację dokument od Morawieckiego

Morawiecki zaprasza do koalicji. Biedroń sprzedaje dokument

Źródło zdjęć: © Robert Biedroń / Instagram
Oliwia Ruta,
12.01.2024 15:45

Robert Biedroń wystawił na aukcje niecodzienny przedmiot. Chciał ośmieszyć Mateusza Morawieckiego?

Już niedługo odbędzie się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku z tej okazji będzie można wylicytować różne oryginalne rzeczy takie jak: kostkę brukową prosto z poznańskiego rynku, limitowane scrabble od Dawida Podsiadło czy występ na scenie razem z Viki Gabor.

Robert Biedroń zagrał na nosie Morawieckiemu?

Robert Biedroń 11 grudnia dodał post na Instagrama. Polityk pochwalił się nowym przedmiotem, który wystawił na licytację z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poseł Parlamentu Europejskiego stworzył aukcję z pismem od Matusza Morawieckiego, w którym zaprosił Biedronia na rozmowę o koalicji z PiS-em.

Jak co roku kwestuję oraz wystawiam przeróżne aukcje, aby wesprzeć Finał Orkiestry. W tym roku możecie wylicytować pismo, które skierował do mnie Mateusz Morawiecki, w którym zaprosił mnie na rozmowę o koalicji z PiSem.

- dodał w opisie postu Robert Biedroń.
trwa ładowanie posta...

Pod postem Roberta Biedronia pojawiła się masa komentarzy internautów, którzy żartują z sytuacji: "ktoś wylicytuje najdroższy kawałek papieru którym podetrze sobie d*pe i spuści w k*blu, bo to tylko do tego się nadaje", "omg, gdybym miała wolny milion to bym tyle za to dała", "chociaż do czegoś, choć nieświadomie, ale przydał się ten Mateuszek".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0