Viki Gabor porusz internautów

Viki Gabor irytuje internautów. Nie mogą słuchać jej wywiadów

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
03.01.2024 13:45

Viki Gabor zalicza kolejne wpadki. W internecie zawrzało z powodu jej ostatnich wywiadów, w których wplata do wypowiedzi słowa z języka angielskiego.

Viki Gabor to polska piosenkarka i zwyciężczyni drugiej edycji "The Voice Kids". Młoda artystka zdobyła popularność dzięki zajęciu pierwszego miejsca w konkursie Eurowizja Junior w 2019 r. Dziewczyna reprezentowała Polskę z piosenką "Superhero". Jej energiczna osobowość przyciąga uwagę zarówno młodej, jak i starszej publiczności. Viki Gabor to nie tylko utalentowana wokalistka, ale także pozytywna postać w polskim showbiznesie. Niestety nie każdy ma o niej takie zdanie.

Wpadka Viki Gabor

W nocy z 31 na 1 stycznia odbyło się coroczne wydarzenie - "Sylwester Marzeń z Dwójką". Z tej okazji na scenie wystąpiła masa artystów. Sylwestrowe koncerty zagrały osobistości takie jak Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Roxie Węgiel, Sławomir czy Viki Gabor. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem.

trwa ładowanie posta...

Viki Gabor to najmłodsza artystka, która wystąpiła na tegorocznym "Sylwesterze Marzeń z Dwójką". Piosenkarka ma zaledwie 16 lat. Mimo to dziewczyna postawiła sobie wysoko poprzeczkę. Postanowiła wykonać utwór Sylwii Grzeszczak "Co Z Nami Będzie". Niestety młoda artystka zapomniała tekstu piosenki.

trwa ładowanie posta...

Piosenkarka nadużywa angielskich słów

Po sylwestrowej wpadce masa osób zaczęła interesować się młodą gwiazdą. Wiele z nich dotarło do wywiadów piosenkarki. Artystka ma tendencję do zbyt częstego zapożyczania słów z języka angielskiego, co w połączeniu z twardym akcentem irytuje niektórych internautów. Dodatkowo prawdopodobnie brak obycia z kamerami powoduje u 16-latki nielogiczne i niespójne wypowiedzi oraz trudności w wysławianiu się. Artystka swój sposób mówienia tłumaczy zagranicznym pochodzeniem.

I don't know. Jestem po prostu z ludźmi. Z takimi ludźmi. I don't know. Przebywam. I don't know, but okey

- powiedziała w jednym z wywiadów Viki Gabor
trwa ładowanie posta...

Użytkownicy X nie szczędzą kąśliwych komentarzy w stronę piosenkarki. Pod postem zawierającym fragment jednego z wywiadów piszą: "mogli chociaż dać napisy", "ale mnie skręca, jak tego słucham", "drażni mnie ten dzieciak swoimi wypowiedziami, nie można jej odebrać talentu do śpiewania ale wypowiedzi ma tragiczne".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 14
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 80
  • emoji smutek - liczba głosów: 23
  • emoji złość - liczba głosów: 18
  • emoji kupka - liczba głosów: 113
Lubięnauer,zgłoś
Jestem mała ale pakowna...jak JUlia W.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
najt,zgłoś
nie da sie tego sluchac az mnie wykreca na boki, zenada.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Nick,zgłoś
Tragedia, jest tak irytująca.... Powinna troche popracowac zeby zasluzyc na miano gwiazdy Do szkoly w Polsce chodzila a mowic nie.umie Dramat, i to nie hejt to szczera opinia Ale jak sie mysli tylko.o tym jak wygladac i nic poza tym...
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 82