Rozpacz Moniki Kociołek

Monika Kociołek we łzach. Dramat po wizycie dostawcy jedzenia

Źródło zdjęć: © Monika Kociołek / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.09.2023 10:04

Wiele osób cieszy się, gdy do drzwi zapuka dostawca jedzenia. Do tego grona nie zalicza się Monika Kociołek. Influencerka popadła w rozpacz, obok której trudno przejść obojętnie.

Monika Kociołek zasłynęła jako uczestniczka drugiej edycji Team X. Młoda gwiazda internetu zdobyła duże grono fanów. Na Instagramie obserwuje ją ponad 1,2 mln ludzi. Nawet tak popularnej osobie zdarzają się trudne momenty w życiu. Jednym z nich może być dostawa jedzenia z restauracji fast food.

Influencerka włączyła nagrywanie w telefonie, gdy siedziała zapłakana na łóżku. Wypowiedź zaczęła od dramatycznego wyznania, że nie lubi, gdy ktoś na nią krzyczy. Winowajczynią stanu Moniki była sąsiadka, która miała zachować się opryskliwie wobec młodej gwiazdy internetu, gdy ta wyszła na klatkę odebrać jedzenie od kuriera.

trwa ładowanie posta...

Monika Kociołek zalana łzami po wizycie dostawcy jedzenia

- Ja na krzyk reaguję zawsze płaczem. Myślę, że nikt nie lubi, gdy ktoś na niego krzyczy. Tym bardziej w sytuacji, gdy coś nie jest moją winą, a ktoś ma to w d*pie i nawet nie chce tego wyjaśnić, tylko trzaska drzwiami. W tym przypadku sąsiadka. W ogóle od początku, gdy się tu wprowadziliśmy, ludzie są dla nas niemili. I dają skargi, które są z d*py - powiedziała Kociołek.

Ja mam tylko was i Pedra tak naprawdę. Ja nie mam przyjaciółek, więc od razu jak coś się dzieje, to mówię to wam.

- Monika Kociołek

Z relacji Kociołek wynika, że to nie był pierwszy raz, gdy kurier zadzwonił pod błędny adres. Tym razem pomyłka okazała się kroplą, która przelała czarę goryczy. Sąsiadka Moniki wyszła na klatkę, by powiedzieć, co sądzi o sytuacji.

- Słuchajcie, sytuacja wyglądała tak, że zamówiłam sobie jedzonko. Wyszłam po to jedzonko i sąsiadka się do mnie drze: "Czy możesz w końcu podawać dobry adres, bo dzwonią mi do domu?" A ja podaję dobry adres, tylko tu jest taki domofon, że jak ja mieszkam pod piątką, to nie dzwonisz pod piątkę, tylko dzwonisz pod numer, który jest zapisany na takiej liście przed domofonem - powiedziała influencerka.

Tragedia przed drzwiami mieszkania Moniki Kociołek

- I ja mówię, że to nie jest moja wina, że kurierzy dzwonią pod inne numery i się mylą. I ona zaczęła drzeć na niego japę. Po prostu tragicznie zaczęła się na niego drzeć. Ja mówię do niej, że to nie jest wina tego pana w ogóle. I ona do mnie znów się zaczyna pruć, że mam ją przeprosić. I ja ją przeprosiłam, a ona zamknęła drzwi - podsumowała historię Monika.

Wszystkim życzymy, aby byli dla siebie nawzajem milsi, życzliwi i wyrozumiali. Szczególnie podczas wizyty kuriera. Nie ma nic gorszego niż jedzenie na smutno.

Rozpacz Moniki Kociołek
Rozpacz Moniki Kociołek (Monika Kociołek , Instagram)
Rozpacz Moniki Kociołek
Rozpacz Moniki Kociołek (Monika Kociołek , Instagram)
Rozpacz Moniki Kociołek
Rozpacz Moniki Kociołek (Monika Kociołek , Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 13
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 39
Ja tez nie mam i jest mi dobrze nikt mnie nie robi w konia i nie wykorzystuje
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Darek,zgłoś
Przepraszam to tak na poważnie ?
Odpowiedz
7Zgadzam się0Nie zgadzam się
asfgh,zgłoś
Koniec świata. Wasz portal to zadziwiający miks skrajnie jednostronnej polityki oraz informacji o ludziach, którzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia.
Odpowiedz
9Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 10