Modelka introwertyczka

Modelka pokazała, o co prosi kuriera. Lawina komentarzy

Źródło zdjęć: © Sandra Hachuła / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,21.06.2024 12:00

Modelka i influencerka Sandra Hachuła podzieliła się informacją, o co prosi kuriera, gdy zamawia zakupy na dowóz. Wpis ze zdjęciem zyskał ogromną popularność w internecie i wywołał ożywioną dyskusję.

Zamawianie jedzenia czy zakupów na dowóz weszło w zwyczaj dla wielu mieszkańców dużych miast. Jest to rozwiązanie wygodniejsze i pozwalające zaoszczędzić dużo czasu niż wyjście do sklepu i samodzielne przygotowanie dania. W 2023 r. wartość rynku gastronomicznego była na poziomie 33,9 mld zł, a rynek dostaw osiągnął wartość 9,5 mld zł - wynika z danych Pawła Aksamita, prezesa firmy Stava, dla "Rzeczpospolitej".

Z usług aplikacji dostarczających jedzenie korzysta Sandra Hachuła, modelka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje ponad 100 tys. fanów. Kobieta ujawniła treść prośby, którą zawsze pisze kurierowi. Wpis wykręcił oszałamiające prawie milion wyświetleń w serwisie X i ponad 200 komentarzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyrzucili go z Top Model. "Zarapowałem im". Ziętkowski o kulisach życia TikTokera

Afera o "introwertyk vibe"

"Zawsze piszę kurierowi, żeby zostawił zakupy pod drzwiami, nawet jak jestem w domu. Introwertyk vibe" - napisała Sandra. Do wpisu dodała zdjęcie trzech paczek z zamówionym jedzeniem oraz swoją dłoń z kciukiem uniesionym do góry.

trwa ładowanie posta...

Co oznacza bycie introwertykiem?

"Bycie introwertykiem nie polega na tym, że boisz się odebrać zamówienia od kuriera z Pyszne.pl albo boisz się kuriera w sklepie" - napisał Sandrze jeden z internautów. Kolejny mu zawtórował: "Dokładnie to jest fobia społeczna". Inny stwierdził: "To jest po prostu aspołeczność, a nie bycie introwertykiem".

"Po pierwsze przestańcie używać słowa introwertyzm na prawo i lewo, jakbyście znali jego pojęcie. To, co masz na myśli, może podchodzić pod fobię społeczną", "Ludzie potem uważają introwertyków za nienormalnych albo zwalają takie zachowania na bycie introwertykiem, zamiast zrozumieć, że coś jest nie tak", "To raczej nie jest introwertyzm, a sama jestem introwertykiem i nie mam problemu z tym, żeby coś, co zamówię, odebrać od kuriera czy iść do sklepu po zakupy". To tylko niektóre komentarze pod wpisem Sandry.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 7
  • emoji kupka - liczba głosów: 19
kokokoko,zgłoś
Introwertyczka- influencerka-celebrytka:))))
Odpowiedz
13Zgadzam się2Nie zgadzam się
koleś,zgłoś
A co to jest to toto?
Odpowiedz
14Zgadzam się1Nie zgadzam się
Anna,zgłoś
hahahahaha ale się znalazła introwertyczka.....ludzie co się z wami dzieje....wszyscy jesteście chorzy na głowę!
Odpowiedz
23Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 6