Modelka ma gigantyczne pośladki. "Życie z czymś takim musi być niewygodne"

Modelka ma gigantyczne pośladki. "Życie z czymś takim musi być niewygodne"

Źródło zdjęć: © Instagram
Redakcja Vibez,
24.06.2024 14:15

Gracie Bon jest modelką z Panamy, która słynie z bujnej figury. Nietypowa budowa ciała przysporzyła jej zarówno fanów, jak i hejterów.

Gracie Bon zyskała sławę na całym świecie jako modelka i influencerka. Kobieta jest znana za sprawą swojego wyglądu - ma niesamowicie wąską talię oraz szerokie biodra, duże uda i ogromne pośladki. Kim KardashianNicki Minaj to przy niej pryszcz.

Modelka jest dumna ze swojej prezencji i podkreśla, że życie jako kobieta o nietypowych wymiarach wcale nie jest łatwe. W lutym br. apelowała do linii lotniczych, by rozważyły projektowanie większych siedzeń dla osób, które nie zmieszczą się w standardowych miejscach.

Tym razem popularność zyskało lifestyle'owe nagranie Gracie Bon, które viralem poniosło się na X. Od pytania, czy internauci uważają kobietę za atrakcyjną, polskich użytkowników portalu X zainteresowało bardziej, w jaki sposób modelka w ogóle śpi.

W jaki sposób żyje modelka z wielką pupą?

Film podany dalej przez użytkownika bluealert ma obecnie ponad 100 tys. wyświetleń. Autor posta w bardzo bezpośredni sposób zapytał, jak kobieta jest w stanie funkcjonować, posiadając tak niewymiarową figurę.

Bardziej to mnie zastanawia, jak ona niby śpi z takim du*skiem, przecież życie z czymś takim musi być tak niewygodne

- napisał na portalu X.

Internauci w sekcji komentarzy podzielają zdanie autora. "Przecież to wygląda jak wygenerowane przez AI". "Szczerze? Dla mnie to kalectwo". "Bez kitu, usiądź sobie wygodnie na kiblu z takim d*pskiem". "Śpi? Jak ona się podciera na kiblu?" "Chyba tylko na brzuchu, bo jak inaczej? Ale chore". "Niesamowite obciążenie dla kręgosłupa, nigdy nie zrozumiem sensu gloryfikowania wyglądu, który niszczy zdrowie".

Modelka ma gigantyczne pośladki. "Życie z czymś takim musi być niewygodne"
Modelka ma gigantyczne pośladki. "Życie z czymś takim musi być niewygodne" (Instagram)

Nie brakuje również bardziej ostrych opinii. "Centaury śpią na stojąco, tak jak konie". "Jak się nazywa ta choroba"? "Ta pani za dużo się naoglądała 'Madagaskaru'. Gloria wersja człowiecza". "Określenie 'd*pa wielkości Brazylii" nabiera realnego znaczenia. 'Zaparkuje' i jeszcze browara postawi" - piszą Polacy.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0