Modelka Erica Carrington z pogrzebu zrobiła pokaz mody

Z pogrzebu zrobiła show. Kocie ruchy oburzyły żałobników

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
17.11.2023 12:15

Erica L. Carrington, modelka z New Jersey, w nietypowy sposób oddała hołd zmarłemu projektantowi Vernestowi Moore'owi. Kontrowersyjne nagranie obiegło internet.

Ostatnie pożegnanie nie zawsze musi być smutne. Zazwyczaj jednak ceremonie pogrzebowe odbywają się w ponurej atmosferze, a przynajmniej w klimacie zadumy, nostalgii i refleksji. Dress code też jest istotny. Oczywiście bez przesady, za wybranie się na uroczystość w jeansach na nikogo nie powinno patrzeć się krzywo - jednak mile widziane są schludne, stonowane ubrania. Cekinowa marynarka czy błyszcząca suknia to, delikatnie mówiąc, niezbyt dobry pomysł.

Chyba że kryje się za tym coś więcej? Erica L. Carrington, modelka z New Jersey, potraktowała pogrzeb jak pokaz mody. W długiej, olśniewającej sukni przemaszerowała do otwartej trumny projektanta Vernesta Moore'a, aby złożyć mu ostatni hołd.

Wygibasy nad trumną. Internauci zniesmaczeni występem modelki

Pogrzeb Vernesta Moore'a odbył się 10 listopada. Rodzina i przyjaciele zgromadzili się, aby oddać zmarłemu ostatnią posługę, lecz spokój ceremonii zakłóciła Erica Carrington, która przeszła się do trumny jak po wybiegu. Z głośników leciał utwór "You Are My Friend (B.O.P. Soul Classic Mix)", a modelka pozowała zupełnie jak podczas pokazu.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

Internauci oburzyli się, kiedy zobaczyli "występ" celebrytki. Nie dowierzali, że to prawdziwy pogrzeb, a nie kontrowersyjny happening.

Modelka nie uważa, aby zrobiła coś niesmacznego.

Myślę, że pożegnaliśmy Vernesta tak, jakby sobie tego życzył. Tak naprawdę to wszystko, co się liczy

- powiedziała Carrington dla TMZ Live.

Dodała, że nie może uwierzyć, że to był jej "ostatni wybieg" dla projektanta. "Nawet jeśli nie będę chodzić dla ciebie, będę chodzić z tobą, ponieważ wiem, że zawsze będziesz przy mnie" - napisała na Instagramie.

Kiedy video stało się viralem, ponownie odniosła się do sprawy.

Mam kilka ulubionych komentarzy np. ten, w którym ktoś pisze, że jeśli wszyscy ludzie w jego domu nie pójdą W TAKI SPOSÓB... to powinni zostać u siebie. Uznałam to za znak, że sprawiłam, że jesteś dumny.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 10