Marianna Schreiber zdradziła ile waży. Powinna schudnąć?
Marianna Schreiber opublikowała post, który wywołał poruszenie wśród jej obserwujących. Na portalu X zapytała, czy według nich powinna zrzucić trochę kilogramów. Ile obecnie waży Marianna Schreiber?
Marianna Schreiber to żona polityka PiS - Łukasza Schreibera - para aktualnie nie jest razem. Z wykształcenia jest pedagożką oraz terapeutką dzieci ze spektrum autyzmu. W przeszłości brała udział w popularnym programie modelingowym - "Top Model". Obecnie rozwija się w federacji freak fightowej Clout MMA. Influencerka jest znana z tego, że nie wstydzi się swojego ciała i kompletnie nie przejmuje się opinią innych.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE
Ile dawniej ważyła Marianna Schreiber?
Marianna Schreiber od zawsze była szczera ze swoimi obserwatorami. Dla kobiety nie istnieją tematy tabu. W lutym zeszłego roku jeden z internautów zapytał ją o przepis na tak idealną figurę oraz czy wyglądała w ten sposób zaraz po ciąży. Influencerka odpowiedziała wtedy: "A skąd. Ja miałam cesarskie cięcie, więc tym bardziej było mi trudno wrócić do formy sprzed ciąży. Chociaż szczerze mówiąc, przed ciążą miałam 10 kg więcej, czyli 62 kg. W ciąży przytyłam do 70 kg".
Wtedy również wyznała: "Teraz mam 51/52 kg, ale przez cały rok po ciąży było mi bardzo ciężko. Po cesarce też nie można przez pół roku ćwiczyć, dźwigać itd. Ćwiczenia, później dieta - udało się". Z wypowiedzi kobiety można było wywnioskować, że w tamtym okresie cierpiała na niedowagę.
Czy Marianna Schreiber powinna schudnąć?
Marianna Schreiber udostępniła wpis, który zachęcił internautów do dyskusji. Na portalu X zapytała: "Waszym zdaniem powinnam schudnąć? Teraz (ważę - przyp. red.) 66 kg". Warto zaznaczyć, że freak fighterka ma ok. 180 cm wzrostu. Według wskaźnika masy ciała (BMI) jej waga jest adekwatna do wzrostu - masa ciała jest prawidłowa.
Niestety pod postem Marianny pojawiła się masa niemiłych komentarzy, których nie będziemy przytaczać. Internauci w hejterski sposób pisali o jej ciele lub radzili, aby zmądrzała i przestała wygłupiać się w sieci.
Popularne
- Kto wygrał "Twoje 5 Minut 3"? Szalony finał talent show Friza
- Znamy finalistów "Twoje 5 Minut 3". Decyzja jury zaskoczyła widzów
- Album "Północ/Południe" Quebonafide do kupienia. Ile kosztuje?
- Quebonafide zagra dwa ostatnie koncerty. Co w pożegnalnym merchu?
- W Gliwicach stanął gigantyczny posąg "kciuka w górę". Co na to mieszkańcy?
- Gdzie jest Kuba Paniczko? Burza pod utworem "Moje 5 Minut"
- Jeff Bezos na swoje wesele wynajął... Wenecję? "Skoro cię stać, płać wyższe podatki"
- Pokazali d*py w "Twoje 5 Minut 3". Co jest gorsze: to, czy obgryzanie paznokci u stóp?
- Salt Wave by Porsche. Easy life na festiwalu - balans między muzyką i chillem