Ma trzy dziewczyny, żyją w czworokącie. Ludzie mówią, że wyprał im mózg

Ma trzy dziewczyny, żyją w czworokącie. Ludzie mówią, że wyprał im mózg

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
30.05.2024 14:50

Poznali się online i od razu zaiskrzyło. Grupa przyjaciół postanowiła spróbować życia w poliamorycznym związku.

Podejście ludzi do związków jest bardzo różne i zmienia się z upływem czasu. Aranżowane małżeństwa, w których silnym ograniczeniem była pozycja majątkowa czy przynależność do danej grupy społecznej, w naszym kręgu kulturowym odeszły w niebyt. Z drugiej strony filar małżeństwa pozostał - naturalnie dążymy do partnerstwa i niejednokrotnie nie potrafimy zrozumieć, że ktoś wybrał inny styl życia. Nieangażowanie się w związki, przygody na jedną noc, utrzymywanie przyjacielskich relacji z benefitami: ludzie bardzo prędko lubią wydawać ostre sądy o osobach, które wybrały swoją własną drogę.

Romantyczne stosunki w więcej niż dwie osoby, otwarte związki: to wszystko się dzieje. Niektórym się układa, innym nie - dokładnie tak samo, jak w standardowej relacji. Poliamoria jest często klasyfikowana jako forma tożsamości seksualnej. Warto też podkreślić, że w przeciwieństwie do niektórych odłamów poligamii, tutaj ważne są uczucia, otwartość i szczerość. Aspekt seksualny idzie za miłością, a nie odwrotnie.

Czwórka przyjaciół opowiedziała w podcaście "Love Don't Judge" [ang. "Miłość nie osądza"], jak ich relacja przerodziła się w płomienny romans, gdy zamieszkali pod jednym dachem. Mówią, że są razem bardzo szczęśliwi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Mieszkają razem od dwóch lat. Żyją w poligamicznym związku

Raymond, Tiffani, HammyJiselle poznali się na Twitchu - portalu, który umożliwia streamowanie transmisji live, m.in. gier. Tiffany wyjawiła, że była podekscytowana za każdym razem, kiedy "spotykali się" w internecie. W końcu zamieszkali razem i choć każde z nich ma osobną sypialnię, "migrują" między swoimi łóżkami. Raymond przyznał, że jeśli urządzają "duże nocowanie", zazwyczaj śpią u niego. Dziewczyny nadały mu oryginalne przezwisko - "tatuś".

Raymond, Tiffani, HammyJiselle zdecydowali się razem zamieszkać w 2022 r. i od tego czasu świetnie im się układa. Od grupy przyjaciół razem grających w gry, stali się pełnoprawnym czteroosobowym związkiem.

"Ludzie zakładają, że nasza trójka w jakiś sposób jest nieszczęśliwa i jesteśmy razem tylko dla niego [dla Raymonda - przyp. red.]. Zakładają, że kobiety w związkach partnerskich po prostu nie mają własnej wolnej woli" - mówi Hammy. Dziewczyna podkreśla, że ich związek liczy cztery osoby i że pragnienia Raymunda definitywnie nie są na pierwszym miejscu.

Ma trzy dziewczyny, żyją w czworokącie. Ludzie mówią, że wyprał im mózg
Ma trzy dziewczyny, żyją w czworokącie. Ludzie mówią, że wyprał im mózg (Instagram)

Internauci nie wierzą w ich miłość. Poliamoryści nie mają lekko

Zakochani wyznają, że ich związek nie jest wolny od zazdrości. Dodają, że nie chodzi o zazdrość seksualną, a emocjonalną. Z tego powodu między nimi dochodziło do konfliktów w kontekście zaangażowania, wspólnego spędzania czasu czy zwykłej bliskości i czasu dla siebie nawzajem. Mimo tego Raymond, Tiffani, HammyJiselle przezwyciężają te trudności - dużo gorsze od drobnych sprzeczek jest dla nich codzienne mierzenie się z hejtem w internecie.

Zdobyli się na bolesną szczerość, opowiadając o tym, jak przykre komentarze dostają. Internauci piszą im, że nie dostąpią miejsca w niebie i że hańbią ludzi. Komentatorzy lubują się także w spekulowaniu, że dziewczyny "są z Raymondem dla pieniędzy".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 13
  • emoji kupka - liczba głosów: 9
Gnom,zgłoś
Pozazdrościć kolesiowi…choć na dłuższą metę to raczej niemożliwe
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Po prostu goscinne dziewczyny.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Kuba,zgłoś
Nie obchodzi mnie to.k
Odpowiedz
6Zgadzam się2Nie zgadzam się