Skandal w szkole i upokarzanie uczniów

Lizali sobie nawzajem stopy. Skandal w prestiżowej szkole

Źródło zdjęć: © Canva
Natalia Witulska,
04.03.2024 16:15

Skandaliczne nagranie krąży w mediach społecznościowych. Uczniowie jednej ze szkół w Oklahomie w Stanach Zjednoczonych lizali sobie nawzajem stopy. Wszystko po to, aby podczas trwającej zbiórki zebrać jak najwięcej pieniędzy.

Media społecznościowe podbija skandaliczny filmik. W jednej ze szkół w Oklahomie w Stanach Zjednoczonych dzieci lizały, a nawet ssały sobie wzajemnie stopy. Pod udostępnionym materiałem można przeczytać wiele negatywnych komentarzy. Internauci zastanawiają się, kto wpadł na pomysł oryginalnego sposobu na zbieranie pieniędzy, a także dlaczego pozwolono, aby uczniowie brali w tym udział.

Na ten moment filmik, na którym widać "zabawę" dzieciaków, trafił do trzech milionów użytkowników platformy X. Dyrekcja szkoły w Oklahomie podkreśla, że uczniowie zbierali w ten sposób pieniądze na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Skandaliczny film podbija media społecznościowe

Amerykańska telewizja FOX25 dotarła do szokującego nagrania. Widać na nim, jak w jednej szkole w Oklahomie uczniowie liżą oraz ssą sobie nawzajem stopy. Wszystko dlatego, że w placówce zorganizowano zbiórkę pieniędzy. Dzieciaki biorąc udział w oryginalnej zabawie, namawiali uczestników na wpłacanie datków.

Gdy udostępniono materiał w mediach społecznościowych, internet zawrzał. W komentarzach pod filmem widać, że ludzi nie interesuje, że uczniowie działali w dobrej wierze. Próżno szukać pozytywnych opinii. Większość osób krytykuje zarówno dyrekcję, jak i nauczycieli, którzy wyrazili zgodę na zorganizowanie dziwacznej zabawy. Dodatkowo w materiale widać, że inni uczniowie są podekscytowani oglądaniem kolegów i koleżanek, którzy liżą sobie wzajemnie stopy. Słychać jak głośno biją brawo oraz kibicują z ekscytacją.

trwa ładowanie posta...

Upokorzenie uczniów w dobrej wierze

Dyrekcja szkoły w Oklahomie podkreśla, że uczniowie biorąc udział w kontrowersyjnych zawodach, zbierali pieniądze na fundację "Not Your Average Joe Coffee". Organizacja działa na rzecz dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną. Jej pracownicy pomagają ludziom z problemami znaleźć pracę oraz uświadamiają społeczeństwo, że nikogo nie można wykluczać. W oświadczeniu szkoły czytamy, że uczniowie zebrali ponad 150 tys. dolarów (prawie 600 tys. zł).

Skandaliczny film podbija media społecznościowe
Skandaliczny film podbija media społecznościowe (Canva)

W oficjalnym oświadczeniu napisanym przez dyrekcję szkoły możemy przeczytać, że uczniowie brali udział w zabawach, które same wymyślili. Wszyscy wiedzieli, jak będzie wyglądało zbieranie pieniędzy. To jednak nie zmienia podejścia do całej sytuacji internautów, którzy skomentowali popularny film.

Na platformie X wielu internautów podkreśla, że nie ma znaczenia, czy zabawa była organizowana po to, aby zbierać pieniądze na szlachetny cel. Pod udostępnionym filmem możemy przeczytać, że nawet jeśli to uczniowie wpadli na pomysł głupiej zabawy, nauczyciele oraz dyrekcja nigdy nie powinni na to pozwolić. Większość komentarzy krytykuje placówkę. Według internautów w szkole doszło po prostu do upokorzenia uczniów, którzy wierzyli, że biorą udział w czymś zabawnym.

Źródło: dexerto.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 14
Są gorsze fetysze
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zuzia18,zgłoś
Jeżeli sami chcieli to nic w tym złego, zebrali ponad 2 miliony złotych więc też należy to docenić, ja dla dobrego celu mogłabym zarówno dać swoje stopy do pieszczot jak i wycalowac komuś
Odpowiedz
11Zgadzam się2Nie zgadzam się