Lincz na imprezę Taylor Swift? Angelika Mucha w ogniu krytyki

Lincz na imprezę Taylor Swift? Angelika Mucha w ogniu krytyki

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
01.07.2024 11:15

Angelika Mucha, w internecie znana jako "Littlemooonster96", zorganizowała imprezę dla fanów Taylor Swift. Influencerka nie spodziewała się tak negatywnego feedbacku. Wielu uczestników zabawy jest zawiedzionych imprezą. Na portalu X podzielili się swoimi odczuciami. Czy Angelika Mucha odniesie się do krytyki?

Angelika Mucha, działająca pod pseudonimem "Littlemooonster96", to popularna influencerka. Kobieta rozpoczęła swoją karierę już lata temu. Od małego nagrywała filmiki na YouTube. Obecnie jest bardziej aktywna na innych platformach społecznościowych, niż w aplikacji do nagrywania dłuższych form wideo.

trwa ładowanie posta...

Angelika jest ogromną fanką Justina Biebera, Ariany Grande oraz Taylor Swift. To właśnie o nich najczęściej opowiada w materiałach. Influencerka od kilku lat hucznie obchodzi swoje urodziny. Z okazji swojego święta organizuje imprezy, na które zaprasza zarówno znajomych z branży, jak i jej fanów. Od niedawna zaczęła również tworzyć tematyczne zabawy. Jedną z ostatnich była Taylor Swift Night, która niestety zawiodła uczestników.

Angelika Mucha zorganizowała imprezę

Taylor Swift to amerykańska piosenkarka i autorka tekstów. Artystka jest znana z hitów takich jak "Shake it off", "Bad Blood" czy "We Are Never Ever Getting Back Together". Wokalistka tworzy muzykę głównie w gatunkach takich jak country, pop i pop-rock. Przez lata zdobyła liczne nagrody muzyczne i ugruntowała swoją pozycję jako jedna z najważniejszych artystek współczesnej muzyki pop.

trwa ładowanie posta...

Piosenkarka ma ogromną rzeszę fanów. Jedną z nich jest Angelika Mucha. Influencerka postanowiła zorganizować tematyczną imprezę. Taylor Swift Night zawiodło polskie Swifties...

Internauci krytykują imprezę influencerki?

Niestety impreza Angeliki spotkała się z negatywnym odbiorem wielu uczestników zabawy. Fani zaznaczają, że piosenki Taylor Swift stanowiły jednie małą część muzycznego repertuaru dyskoteki: "Angelika puszczała Taylor przez 20 minut i poszła", "jest to prawda, Taylor leciała łącznie może z 40 minut przez całą imprezę", "Niestety się pod tym podpisuję. Ciekawi mnie, czy impreza Justina, która robiła jakiś czas temu wygadała tak samo pod względem ilości granych piosenek".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1